Dlaczego Di-Boxy z KV2 serii JK są najlepsze na świecie?

2018-03-23

Dlaczego Di-Boxy z KV2 serii JK są najlepsze na świecie?

Seria KV2 JK stanowi szczyt technologii DiBoxów, oferując największy zapas dynamiki i najniższą impedancję wyjścia, w porównaniu do każdego innego DiBoxa na rynku. To po prostu oznacza że seria JK może dać dźwięk czysty, bez zniekształceń z każdego źródła dźwięku, bez degradacji sygnału na dużych odległościach. DiBoxy KV2 serii JK zostały zoptymalizowane do pracy z zasilaczem phantom, dając imponujące 20V szczytowego napięcia w wewnętrznych obwodach. To umożliwia serii JK dać 50Ω impedancji wyjściowej XLR dając prawdziwą możliwość zasilenia długiej linii sygnału z najwyższą spójnością dźwięku, i zdolność przesłania wysokiej jakości sygnału cztery razy większego niż najbliższa konkurencja.

Wszystkie urządzenia KV2 Audio JK są ręcznie konstruowane w Republice Czeskiej, z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów i własnej produkcji transformatorów. W pełni transformatorowa symetryzacja sygnału zapewnia najwyższą z możliwych integralność dźwięku, wolną od interferencji z sygnału elektromagnetycznego czy pętli masy. Dodatkowo wytrzymała stalowa obudowa daje w trudnych warunkach scenicznych maksimum bezpieczeństwa elektronice i dodatkowo chroni przed zewnętrznymi interferencjami.

KV2 Audio JK1 Jednokanałowy aktywny DiBox

KV2 Audio JK1 to w całym zakresie perfekcyjny DiBox. Daje transparentny, precyzyjny dźwięk wolny od zniekształceń, niezależnie jakie źródło dźwięku do niego podłączysz. Jego ogromny headroom umożliwia podłączenie najgorętszych aktywnych pickupów lub inne instrumenty elektroniczne. Można oczywiście podłączyć go do wyjścia głośnikowego wzmacniacza instrumentalnego by zebrać z niego najczystsze brzmienie. Oczywiście znajdziesz setki innych niskobudżetowych DiBoxów, ale dopóki nie spróbujesz JK1, nie uwierzysz jaki to ma wpływ na Twój dźwięk. Jeżeli jakość dźwięku jest Twoim głównym priorytetem, musisz wypróbować KV2 Audio JK1 - nie zawiedziesz się.

KV2 Audio JK2 Stereofoniczny/dwukanałowy aktywny DiBox

KV2 Audio JK1 to podstawowy DiBox i rozwiązanie problemów dla każdego inżyniera dźwięki. Wypełniony najwyższej jakości komponentami, udostępnia dwa kanały dziewiczej jakości dźwięku. Wyposażony zarówno w wejścia jakc jak i RCA posiada nieskończone możliwości, dając wyjście symetryczne laptopom, iPadom poprzez instrumenty klawiszowe czy nawet łącząc dwa niezależne instrumenty np akustyczny czy elektryczny bas. Potrzebujesz poprawić jakość dźwięku konsoli DJ, usuwając przydźwięki czy bzyczenie? Po prostu podłącz Go w linię. Zbudowany jak czołg KV2 Audio jest narzędziem audio które musi posiadać każdy technik dźwiękowy.

KV2 Audio JKA Jednokanałowy DiBox akustyczny

KV2 Audio JKA został opracowany specjalnie dla instrumentów akustycznych. Jego układy są zoptymalizowane by dostarczyć najlepszy dźwięk zarówno z  najsłabszych przystawek piezo, jak i z najmocniejszych pickupów aktywnych. Unikalny regulowany filtr pasmowo zaporowy umożliwia usunięcie każdych rezonansów produkowanych przez Twój instrument po wzmocnieniu przez system dźwiękowy. Idąc na występ nigdy nie wiesz jakiej jakości będzie DiBox. Nie poświęcaj brzmienia Twojego drogiego instrumentu przez taniego DiBoxa. Upewnij się, że brzmisz fantastycznie za każdym razem - JKA zapewnia Ci kontrolę.

KV2 Audio JKP DiBox pasywny i SPLITTER mikrofonowy

KV2 Audio JKP sprawdza się idealnie w wielu aplikacjach studyjnych i broadcastowych. Niezależnie od tego że jest ekstremalnie wysokiej jakości i niskimi zniekształceniami DiBoxem, jest również interesującym narzędziem przy rejestracji. KV2 Audio JKP może być używany z mikrofonami pojemnościowymi a to dzięki unikatowemu przełącznikowi "Phantom Through", który przepuszcza zasilanie Phantom przez urządzenie. Możesz wykorzystać KV2 Audio JKP jako wysokiej jakości transformator do redukcji impedancji mikrofonu do szesnastu razy, poprawiając jakość dźwięku i charakterystykę tonalną. Potrzebujesz wysłać dźwięk mikrofonu do dwóch źródeł? KV2 Audio JKP może być również użyty jako wysokiej jakości splitter mikrofonowy.

KV2 Audio JKT Generator dźwięku

KV2 Audio JKT jest niezbędnikiem dla każdego profesjonalisty dźwiękowego. Działa na zasilanie Phantom, to po prostu podłącz go do konsolety i wyślij sygnał sinus, lub biały szum gdziekolwiek tego potrzebujesz. Perfekcyjny do wyszukiwania częstotliwości rezonansowych pomieszczenia, lub testowania sprzętu, by zbadać możliwość wystąpienia problemów ze słyszalnością. Dodatkowe wyjście pozwala na szybki test innych urządzeń nie podłączonych do miksera.

Katalog Produktów