KV2 Audio Debiutowło z Nowym VHD5.0 na Adelaide Fringe Festival

2018-03-02

KV2 Audio nawiązało współpracę z lokalną firmą produkcyjną w australijskim Adelaide -  Novatech, wdrażając nowy moduł VHD5.0 Constant Power Point Source Array w popularnym klubie Fringe Festival, Royal Croquet Club. Andy Austin Brown, dyrektor ds. Projektów technicznych, przyleciał z Wielkiej Brytanii, by dołączyć do Dyrektora Wsparcia Technicznego APAC, Angusa Davidsona na tydzień testów przed otwarciem miesca w lutym.

Australijskie legendy muzyki elektronicznej, Hermitude, zainaugurowały w tym miesiącu koncert EDM i wydarzenia z muzyką na żywo. Zainstalowany system składa się z głównego systemu VHD5.0, któremu towarzyszy osiem par subwooferów VHD4.21.

Dyrektor zarządzający Novatech Leko Novakovich i zespół jego inżynierów byli obecni w pierwszą noc i byli pod wrażeniem możliwości systemu.

Doskonały zasięg dźwięku i jakość systemu była niesamowicie imponująca. Słyszałem już od kilku artystów różnych stylów, jakość dźwięku była na światowym poziomie, a zewnętrzni realizatorzy komentowali, jak wspaniały jest system!

Angus Davidson dodał:

"Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie Novatech za umożliwienie KV2 Audio przetestowania tej nowej technologii wzmacniania dźwięku wielkoformatowego. Po wdrożeniu tego systemu było dla nas ważne, abyśmy współpracowali z wysoce profesjonalną firmą produkcyjną. Współpraca z Novatech była wspaniała i jesteśmy niezmiernie zadowoleni z wydajności systemu. "


Miejsce jest otwarte w każdy piątek, sobotę i niedzielę, do 18 marca i oferuje doskonałą okazję do posłuchania tego rewolucyjnego nowego systemu.
 

Katalog Produktów