Bourbon, Edinburgh nagłośnione przez KV2 audio.

2018-02-09

Bourbon, Edinburgh to trzypokojowa piwnica, która zawiera bar/lożę, restaurację i klub nocny. Przejmując przestrzeń po poprzednim klubie nocnym, nowy zespół dokonał znacznych inwestycji w całkowitą odnowę i aktualizację obiektu zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym.

Aby sprostać wysokim standardom w zakresie wymiany nagłośnienia, wymagany był system dźwiękowy o spójnej jakości, tak by przyciągnąć znanych didżejów i publiczność do nowego miejsca.

KV2 Audio zostało zaproszone do zademonstrowania produktów na miejscu na miejscu, po czym nie było wątpliwości, że produkty KV2 będą najlepszym rozwiązaniem. Każdy obszar został następnie wyposażony w gamę produktów KV2 wybranych ze względu na ich niezwykłą jakość dźwięku, wyrazistość i wydajność.

Podstawowy pokój klubowy wyposażony jest w kolumny o szerokiej dyspersji KV2 SL4.12 i SL2.15 slim-line, zasilane przez dedykowaną jednostkę wzmacniająco-sterującą KV2 SL3000. Zakres niskich częstotliwości jest dodatkowo wzmocniony przez 18" subwoofery KV2 ES1.8 i ich wzmacniacze KV2 HD3200.

Oprócz niesamowitego brzmienia systemu SL, miejsce to zostało wykonane w estetycznym połączeniu designu KV2 SL4.12 oraz KV2 SL2.15. Design urządzeń połączono z całym pomieszczeniem, razem DJ'ką wbudowaną w sam system.

W restauracji, drugiej sali klubowej oraz strefach VIP wszyscy korzystają z produktów EX, które mają spory zapas przy do pracy pełnym poziomie klubowym, a jednocześnie zapewniają niski poziom muzyki tła przez cały dzień.

Oczywiście produkty KV2 są również używane jako monitory DJ w całym obiekcie.

Od momentu otwarcia, Dźwięk jest konsekwentnym źródłem pochwał przez z wiele wielkich nazwisk DJ, komentując, że jest to najlepszy system dźwiękowy w mieście.

Katalog Produktów