Ibiza rozbrzmiewała w 2017 r. w rytmach ... KV2 Audio

2018-02-02

Ibiza, nazywana imprezową wyspą - udało się jej zdobyć i utrzymać ten status przez inaugurację klubów i barów znanych na całym świecie. W klubach Ibizy, wystarczająco dużych, aby pomieścić ponad 3000 osób, miksują renomowani DJ-e z całego świata jak DJ Armin van Buuren, Tiesto czy David Guetta. Systemy KV2 audio były najważniejszym wyborem w klubach na Ibizie, pomagając w tworzeniu najbardziej intensywnych klubowych doznań na całym świecie.

Amnesia to klub, który stał się punktem odniesienia na całym świecie, a na Ibizie wybrano rozwiązania dźwiękowe KV2 Audio. Mając do dyspozycji miejsce na ponad 5000 osób, Amnesia słynie z imprez z wykorzystaniem piany, które przyciągają coraz więcej osób z roku na rok.

Mirage, Cocoon, Cova Santa i Havana Club to tylko kilka innych miejsc, które doceniły klarowność i jakość dźwięku w systemach KV2 Audio. Choć mniejsze niż Amnesia, i te kluby zdołały zgromadzić klubowiczów w poszukiwaniu dobrej muzyki i dobrej jakości w przeciągu całego 2017 roku.

KV2 Audio dało rewelacyjny dźwięk w klubach na Ibizie, oraz wydarzeniach takie jak rocznica radia Ibiza czy Adlib Moda Ibiza.

Oprócz tego KV2 Audio zapewniło także nagłośnienie na wielu prywatnych imprezach, które miały miejsce na Ibizie w zeszłym roku, ale także na zabawach plażowych w takich miejscach, jak Las Brisas, Nikki Beach czy Tantra.

W celu zapewnienia optymalnej jakości dźwięku i zasięgu we wszystkich typach aplikacji oraz rodzajów publiczności, systemy KV2 Audio zostały opracowane zgodnie z zasadami systemów źródła punktowego, zapewniając tym realistyczną jakość występów na żywo.

Katalog Produktów