Kaufleuten – jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w Zürichu z KV2 Audio

2018-01-02

1 kwietnia 1915 r. Szkoła oraz biura Swiss Commercial Association przeniosły się do nowego budynku przy ulicy Pelikan. W tym nowym obiekcie zaprojektowano audytorium przeznaczone dla 850 gości z restauracją na parterze, stołówką studencką i piwnicą mieszczącą siłownię i kręgielnię z dwoma torami.

W latach dziewięćdziesiątych zabytkowy budynek stał się nowym miejscem spotkań miasta Zurychu. Imponująca sala klubowa, ekstrawagancki dziedziniec, stylowa sala balowa i elegancka restauracja sprawiają, że Kaufleuten pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc spotkań w Zurychu. Zabytkowy budynek na Pelikan Place uważany jest za urbanistyczną atrakcję Zurychu i symbol kosmopolityzmu.

Na tegoroczną Street Parade w dniu 12 sierpnia 2017 r. Po raz pierwszy uruchomiono zupełnie nowy system audio KV2 i od tego czasu Kaufleuten Klub gościł wysokiej klasy międzynarodowych DJ-ów, takich jak Jamie Jones, Andrea Oliva, Mousse T, Deborah de Luca, Butch, Magdalena, Joey Negro i Karmon by wymienić tylko kilku - wszystkie grają na produktach z serii KV2 Audio: VHD, ESR i EX.

Wydarzenia takie jak Disco Party, Kaufhouse, Glitterbox, Sanapa i Wave obejmują szeroki zakres różnych gatunków muzycznych.

www.kaufleuten.ch

Katalog Produktów