Nowa wersja RCF RDNet 3.0 już dostępna!

2017-10-10

Nowa wersja RCF RDNet zawiera rozbudowane ulepszenia. System audio jest teraz konfigurowalny w grupach głośników lub w nowych klastrach, kompensacja powietrza i kształtowanie klastra, a także wzmocnienia FiRPHASE są jeszcze bardziej precyzyjne i kontrolowane. Konfiguracja subwooferów jest szybsza, nawet w przypadku złożonych ustawień EndFire.

KONTROLA PRZEZ SIEĆ I WIELE WIĘCEJ

RDNet to zastrzeżony protokół dla produktów RCF, który zapewnia proste i intuicyjne monitorowanie i sterowanie systemem audio każdym urządzeniem (obiektem). Każde urządzenie ma własny procesor DSP, dzięki czemu możliwe jest adresowanie określonych ustawień wstępnych lub modyfikacji parametrów pojedynczego lub grup obiektów. Użytkownik sieci może zmienić poziom, opóźnienie, EQ (również FiR) i inne parametry, w tym zaawansowane konfiguracje subwoofera. Nie tylko głośniki: możliwe jest sterowanie routingiem i parametrami wielu urządzeń RCF, takich jak matryce cyfrowe lub wzmacniacze.

ZŁOŻONY SYSTEM W PROSTY SPOSÓB

RCF RDNet sprawdza wszystkie podłączone urządzenia, rozpoznaje je, a następnie dodaje je jako obiekty w oknie głównym dzięki funkcji automatycznego skanowania. Monitorowanie w czasie rzeczywistym zawiera wiele parametrów, takich jak szybkość wentylatora, temperatura, nachylenie pojedynczego głośnika, mierniki VU i poziomy szczytowe. Protokół RDNet pracuje na ultra-stabilnym protokole komunikacyjnym RS-485 poprzez dwa urządzenia sprzętowe do podłączenia komputera: RCF RDNet Control 2 (USB) to dwukanałowa jednostka sterująca do 64 urządzeń, podczas gdy RCF RDNet Control 8 (ETH / USB) to ośmiokanałowy model, który kontroluje do 256 urządzeń w swojej podsieci. Oprogramowanie RCF RDNet obsługuje do 20 interfejsów RCF RDNet Control 8, wszystkie jednocześnie połączone z komputerem przez Ethernet, dając możliwość uzyskania do 160 portów RDNet (do 5120 urządzeń).

CO NOWEGO?

Wersja 3.0 jest głównym, ważnym wydaniem, dającym nowe paradygmaty zarządzania dźwiękiem. RDNet jest obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych programów do zarządzania systemami dźwięku.

KLASTRY

 1. Grupowanie klastrów i stref. Grupuj obiekty w klastrach z możliwymi do dostosowania właściwościami: Strefy, Kompensacja Powietrza, Rozmiar klastra, Wzmocnienie FiRPHASE. Grupa obiektów klastra w strefach: każda strefa ma własny kolor w celu prostego odróżnienia parametrów.
 2. Kompensacja absorpcji powietrza. Kontrola przyrostowa dla klastra w celu kształtowania kompensacji absorpcji powietrza. Bardzo przydatne w przypadku zmian wilgotności lub temperatury (np .: sprawdzenie dźwięku w słoneczny dzień, koncert nocą), teraz w 15 przyrostowych krokach.
 3. Rozmiar klastra. Kształtowanie niskiego i średniego pasma jest automatycznym obliczaniem opartym na rozmiarze klastra, zapewniającym zawsze doskonałą liniową odpowiedź częstotliwościową z całego systemu - teraz w 10 przyrostowych krokach.
 4. Wzmocnienie FiRPHASE. Każda strefa posiada trzy różne korektory FIR z kontrolą wzmocnienia.
 5. Globalne wzmocnienie FiRPHASE klastra. Każda grupa klastrów ma globalną kontrolę nad wzmocnieniem FirPhase, aby równolegle zwiększyć / zmniejszać strefę FIR.

SUBWOOFERY

 1. Endfire – Dodatkowo od obecnych funkcji Cardioid i Curved Subs, dostępna jest teraz szybka i bezstresowa konfiguracja macierzy subwooferów Endfire.

INTERFEJS

 1. Autosnap obiektów. Autosnap na wszystkich bokach obiektu. Kiedy dwa obiekty są w pobliżu, mają tendencję do łączenia się jak magnesy. Bardzo przydatne do łatwej wizualizacji pionowych i poziomych klastrów.
 2. Tryby pracy online / offline. Przeprojektowany tryb offline i online w celu bezpiecznego administrowania systemem, a także tryb Koncertu z hasłem bezpieczeństwa.
 3. Automatyczne zapisywanie ustawień w minutach.
 4. EQ w czasie rzeczywistym. Korektor zmienia dźwięk w czasie rzeczywistym.
 5. Wizualizacja wzmocnienia FiRPHASE Gain. Krzywe wzmocnienia FiRPHASE Wykresy mogą być wizualizowane razem z tradycyjnym korektorem.
 6. Skopiuj / Wklej dla grup.
 7. Sterowanie w górę i w dół za pośrednictwa kółka myszki.

Poprawiony protokół komunikacji - szybszy niż kiedykolwiek!

NOWE URZĄDZENIA RDNET

NOWE WYDANIE FIRMWARE

Ważne: proszę sprawdzić i aktualizować oprogramowanie układowe we wszystkich swoich głośnikach lub urządzeniach. Aktualizacja Firmware jest prosta: podłącz urządzenie do RDNet, system natychmiast sprawdzi wersję oprogramowania i w razie potrzeby zaktualizuje. Dźwięk zaktualizowanego systemu ulegnie zmianie: stare systemy nie będą akustycznie kompatybilne z zaktualizowanymi!

Prosimy zaktualizować następujące systemy:

Katalog Produktów