Miksery RCF E-Series

2017-08-07

Zupełnie nowa seria mikserów, która w swojej nazwie nosi literkę E-Series już wkrótce dostępna w polskich sklepach.

W skład całej serii wchodzą trzy modele: E24, E16 oraz E12. Wszystkie modele są od najmniejszego szczegółu zaprojektowane przez RCF Itaty.

Modele wyróżniają się bezkompromisową jakością dźwięku. Wszystkie miksery z serii E są wyposażone w wewnętrzny procesor FX Z.CORE DSP zaprojektowany i zaprogramowany przez włoskich twórców DSP (efekty zaczerpnięte z cyfrowego miksera RCF M18), oferuje zupełnie nowe algorytmy pogłosu, które zapewniają naturalne brzmienie efektów. 80 fabrycznych presetów oraz 20 w pełni programowalnych użytkownika z możliwością edycji wraz z możliwością zapisania pod swoją nazwą to niewątpliwy atut nowych konstrukcji z funkcją podłączenia zewnętrznego kontrolera footswitch. Co ważne, każdy efekt posiada dwa edytowalne parametry.

Modele E16 oraz E24 posiadają 4 zakresy regulacji EQ w tym dwa zakresy parametryczne z przełącznikiem szerokości filtra. W modelu E12 do dyspozycji jest jeden filtr parametryczny.

Na pierwszych kanałach mikrofonowych znajdują się wysokiej jakości KOMPRESORY z pojedynczą regulacją dwóch parametrów, dzięki któremu najbardziej wymagający sygnał jest pod kontrolą. Kanały monofoniczne posiadają również filtr HiPass 80Hz.

Wszystkie modele posiadają po dwa wejścia wysoko impedancyjne HiZ.

Te wytrzymałe i eleganckie stoły mikserskie zapewniają dodatkowy komfort i precyzję dla profesjonalnych użytkowników. Zawdzięcza to większej liczbie wyjść AUX, portowi USB  do podłączenia komputera umożliwiając rejestrację i odtwarzanie dźwięku - dostępne we wszystkich modelach oraz  wysokiej jakości 100mm tłumiki (60mm w najmniejszym E12).

Każdy model posiada gniazdo USB Power do podłączenia np. lampki lub rozładowanego smartfona.

Całość w zwartej, wytrzymałej i estetycznej obudowie stanowi wysokiej jakości narzędzie do realizacji miksu na scenie oraz w studio.

Katalog Produktów