Seria zasilaczy T-Rex Fuel Tank

2016-06-14

Wiadomo nie od dziś, że dobre zasilanie efektów w pedalboardzie jest niezwykle ważne. Zapraszamy do zapoznania się z doskonałą ofertą T-Rex: serią zasilaczy FUEL TANK :

 

1. FUEL TANK JUNIOR

Zasilacz do efektów z 5 izolowanymi gniazdami
 

Najnowsza, edycja zasilacza do efektów kompaktowych oferuje 5 niezależnych izolowanych gniazd z napięciem 9V i natężeniem 120 mA. Przełącznik napięcia 115V lub 230V. Wraz z zasilaczem FuelTank Junior mamy do dyspozycji 5 standardowych kabli: 5x50 cm DC zakończone 2.1 mm - 2.1 mm conectors - do zasilania efektów i kabel linkujący, który umożliwia zasilanie 5 oddzielnych jednostek o maksymalnym natężeniu 24 mA z jednego gniazda zasilacza.

 

2. FUEL TANK CLASSIC

Zasilacz do efektów z 10 niezależnymi gniazdami
 

Zasilacz do efektów z 10 niezależnymi gniazdami ( 8 x 9 V DC, 1 x 12 V DC + 1 x 12 V AC ). Kompaktowy rozmiar. Kable w komplecie.

 

3. FUEL TANK CHAMELEON

Zasilacz do efektów z 6 izolowanymi gniazdami
 

 Fuel Tank Chameleon jest wyposażony w sześć niezależnych wyjść, z których jednocześnie możemy używać pięciu. W przypadku czterech wyjść możemy przełączać między napięciem 9 lub 12 V DC (prąd stały), a dla kolejnego z gniazd – między 9 lub 18 V DC. Ponadto do dyspozycji mamy jedno wyjście 12 V AC (prąd zmienny). Każde z sześciu wyjść zasilacza (300 mA) jest izolowane, co gwarantuje absolutny brak szumów spowodowanych zasilaniem. Dzięki Fuel Tank Chameleon zyskujemy szeroki zakres wyboru odpowiedniego wyjścia z zasilacza dla szerokiej grupy efektów. Co więcej, przełącznik napięcia 115/230 V, ulokowany z tyłu zasilacza umożliwia zasilanie efektów za pomocą Fuel Tank Chameleon nieomal w każdym zakątku świata.

 

4. FUEL TANK GOLIATH

Zasilacz do efektów z 7 izolowanymi gniazdami
 

Fuel Tank Goliath zaopatrzy w niezbędnej jakości prąd większość efektów gitarowych znajdujących się na rynku. Zasilacz posiada siedem izolowanych  izolowanych wyjść : 5 x  9/12 volt DC outlets (450 mA each), 1x 12 volt AC outlets (450 mA), 1x 18 volt DC outlet (250 mA). Każde z wyjść zasilacza jest izolowane, co gwarantuje absolutny brak szumów spowodowanych zasilaniem.

ZAPRASZAMY !

Katalog Produktów