K-Rig - kompaktowy system nagłośnieniowy od KV2 Audio

2015-07-22

Ponad dekadę temu KV2 Audio wprowadził kompaktowy system z niesamowicie wysokim poziomem wyjściowym, nazwany KV2 ES. Ten modularny i skalowany system zdobył międzynarodowe uznanie i wypracował niesamowitą reputację jako mały ale ekstremalnie głośny system.

KV2 Audio K-RIG został opracowany idąc krokami systemu KV2 ES, z tą samą prostotą plug and play w konfiguracji stacka z oczywiście niewiarygodnym dźwiękiem. Uprościliśmy konstrukcję KV2 K-RIG tak jak to możliwe i wierzymy że nie znajdzie się na rynku nic w podobnej cenie z porównywalnym poziomem jakości.

KV2 Audio K-RIG jest idealny do małych i średnich produkcji oraz sektora DJ. Perfekcyjne rozwiązanie do klubów dla zespołów i DJ chcących uczynić krok naprzód w rozwoju nagłośnienia, który może naprawdę dostarczyć prawdziwą jakość i wydajność na publikę do 1000 osób.

System KV2 K-RIG składa się z tubowego modułu średnio/wysoko tonowego KT2.0, subbasu KT2.15 oraz dedykowanego wzmacniacz i systemu kontrolnego K-Pak 2600. Zapewnia to optymalną kontrolę, zabezpieczenie i wyjście z każdego komponentu systemu. Efekt końcowy z pewnością Cię pozytywnie zaskoczy.

Małe aktywne systemy sprawdzają się dobrze do pewnego poziomu, ale później brakuje im uderzenia zwłaszcza przy nagłaśnianiu większej publiczności. Przy wzroście poziomu, zakres dynamiki zanika, czego skutkiem jest zniekształcony i płaski dźwięk tylko z małą ilością głębi. System KV2 K-RIG zachowuje dynamikę i mocne uderzenie do poziomu dwukrotnie większego niż większość konwencjonalnych konfiguracji górki z subwooferem. Jest zaprojektowany i wyprodukowany w Europie, łatwy do konfiguracji, wyposażony w komponenty o najwyższej jakości i zapewni ci niesamowity poziom wyjściowy dzień po dniu.

KV2 K-RIG Zatrzęsie twoim światem a nie portfelem.

Katalog Produktów