RCF nagłaśnia Papieża Franciszka !!!

2014-07-25

Papież Franciszek z okazji 37 kongresu "Odnowy w Duchu Świętym" w Rzymie spotkał się z ponad 50-tysięcznym tłumem wiernych, którzy zgromadzili się na Stadionie Olimpijskim. Dzień wcześniej na tym samym stadionie odbywał się bardzo poważny koncert włoskiej gwiazdy rocka Luciano Ligabue, który został nagłośniony flagową serią nagłośnienia liniowego RCF TTL55 Touring & Theatre. W systemie tym wykorzystano cztery matryce liniowe zawierające w sumie 84 elementy.

To nie pierwszy raz kiedy system RCF nagłaśnia Papieża. W 2012 roku tego typu nagłośnienie wykorzystano w czasie historycznej wizyty Papieża Benedykta XVI na Kubie, którą obserwował cały świat z zaciekawieniem.

Podczas obecnego kongresu na Stadionie Olimpijskim w Rzymie Papież Franciszek po przejściu krótkiego dystansu znalazł się na scenie, gdzie z 800 000W nagłośnienia RCF wypowiadał swoje przemówienie do zgromadzonych ludzi. Papież został przywitany równie zasłużenie jak gwiazda rocka, a jego słowa dzięki nagłośnieniu Premium od firmy RCF dotarły bardzo wyraźnie do wszystkich wiernych zgromadzonych na stadionie.

Czy RCF TTL55 i 800000W mocy godnie przetworzyło słowa Papieża?

- My myślimy że tak.

Katalog Produktów