Auto-Tune Pre kolejna nowość od ART

2013-04-24

„Śpiewać każdy może trochę lepiej, lub trochę gorzej” to już prawie kultowe słowa piosenki Jerzego Stuhra. Śpiew i muzyka to coś co potrafi nas przenieść w inny świat. Świat w którym drogi kładą się tęczową pięciolinią, deszczowe nutki delikatnie łechczą nasze muzyczne podniebienia,  a klucz basowy i wiolinowy serwują nam niezapomniany masaż ciała i duszy. Dla jednych śpiew jest sposobem i sensem życia, dla innych oderwaniem się od codziennych spraw i trosk, a jeszcze inni traktują go jako prysznicowe show skierowane do jakże obficie zebranej, spienionej w wannie publiczności.  Tak naprawdę, śpiewanie na wysokim amatorskim bądź profesjonalnym poziomie jest bardzo trudne i wymaga wielu regularnych ćwiczeń .

Aby ułatwić nam pierwsze kroki związane z profesjonalnym śpiewaniem, firma ART stworzyła i zaprezentowała na tegorocznych targach Musikmesse, przenośne urządzenie, którego sama nazwa może nam już co nieco zdradzić.

Auto-Tune Pre to wysokiej jakości lampowy przedwzmacniacz firmy ART, który został zintegrowany z przełomową technologią przetwarzania głosu firmy Antares Auto-Tune®, światowego lidera w auto-korekcji dźwięku. To najszybsze i najprostsze narzędzie służące do korekcji wysokości dźwięku w czasie rzeczywistym, które dzięki kompaktowej i wytrzymałej obudowie zabierzemy ze sobą dosłownie wszędzie, czy to do studia, czy też na scenę. Wystarczy wybrać rodzaj efektu, ustawić tonację oraz skalę utworu, a Auto-Tune Pre zajmie się resztą. Poszczególne nuty można bardzo szybko i wygodnie włączać i wyłączać za pomocą przycisków zamieszczonych na przednim panelu. Indywidualne ustawienia możemy przechować w jednym z pięciu dostępnych preset’ów, które opcjonalnie mogę być zmieniane za pomocą nożnego Footswitch’a.

Jeśli chcesz aby Twój wokal zabrzmiał bezbłędnie, z pewnością jest to propozycja właśnie dla Ciebie!
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Katalog Produktów