Nowa seria kolumn głośnikowych KV2 ESR

2012-03-12
 

Wielu z Was słyszało zapewne audiofilską reprodukcję kolumn z serii KV2 Classic na Musikmesse w 2011 roku. Jakość dźwięku tych szerokopasmowych kolumn jest tak dobra że KV2 Audio zdecydowało się na ich realizację w pięknym wykończeniu fortepianowym, wspólnie z fabryką Petrof. Seria Classc jest idealna w stałych instalacjach, gdzie wymaga się wszystkiego w jednej kolumnie z dobrym pokryciem. By wypełnić lukę na rynku, seria Classic jest wznowiona w modelach ESR z wytrzymałą siatką grilla, zaczepami do podwieszania i uchwytami montażowymi, oraz z wytrzymałym polimerowym lub pełnym wodoodpornym wykończeniem z włókna szklanego, do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych.

KV2 ESR212 i ESR215 to trójdrożna konstrukcja z bardzo szerokim rozproszeniem. Może pracować pionowo w typowej instalacji teatru, kościoła lub centrum kultury, poziomo dając wyśmienite pokrycie na wielopoziomowych instalacjach stadionów lub trybun. Kolumny ESR są zasilane przez Wysokiej Jakości Kontroler ESR3000 – aktywny trójdrożny system wzmocnienia, specjalnie zaprojektowany do pracy z kolumnami ESR. Posiada kompletne stopnie przetwarzania i wzmocnienia sygnału, oraz umożliwia kontrolę nad dwoma niezależnymi zewnętrznymi subwooferami, jeżeli zajdzie taka konieczność.

W sytuacjach gdzie nie wymaga się rozszerzonego basu, a szerokie pokrycie i najwyższa jakość dźwięku musi być zapewniona, seria ESR jest idealnym rozwiązaniem.

Zobacz i posłuchaj KV2 Audio na Musikmesse Hall 8.0 stoisko J26.

Katalog Produktów