KV2 Hub - najnowszy, najgorętszy nightspot w Meishan, którego nazwa pochodzi od systemu dźwiękowego.

2024-07-04
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5 Galeria zdjęcie 6 Galeria zdjęcie 7 Galeria zdjęcie 8 Galeria zdjęcie 9

Meishan, Chiny - Nieczęsto zdarza się, aby klub nocny nosił nazwę swojego systemu dźwiękowego, ale tak właśnie stało się w Meishan w chińskiej prowincji Syczuan - najnowszym dodatkiem do kulturalnego krajobrazu Meishan jest przełomowe miejsce rozrywki z inwestycją kapitałową w wysokości ponad 50 milionów RMB (około 27.5 miliona złotych).

Główny inwestor - odnoszący sukcesy chiński przedsiębiorca z branży mediów i showbiznesu - odwiedził kilka dużych klubów, zanim zdecydował, czego chciałby dla własnego lokalu. Był pod takim wrażeniem tego, co usłyszał w klubie FOREVER w Wuhan - ogromnym obiekcie KV2, który był zapowiadany jako największy projekt klubu nocnego w Chinach w 2022 roku - że zdecydował się nie tylko na system KV2 dla własnego lokalu, ale nawet nazwał klub jego imieniem. KV2 Hub w Meishan został otwarty na początku tego roku i spotkał się z ogromnym uznaniem.

Przeczytaj również:

Dogodnie usytuowany w samym sercu kultowej dzielnicy Rose International M District w Meishan, KV2 Hub oferuje doskonałą lokalizację, która zaspokaja potrzeby zarówno nowoczesnej, jak i tradycyjnej publiczności. Obejmujący ponad 2300 metrów kwadratowych wolnej od kolumn przestrzeni, obiekt oferuje różnorodną ofertę, w tym ponad 60 miejsc siedzących, sześć prywatnych sal imprezowych, strefy rekreacyjne i modne miejsca do robienia zdjęć.

Określany mianem pioniera fuzji ekspresji audiowizualnej, KV2 Hub współpracuje ze znanymi artystami, aby na nowo zdefiniować kulturę rave i klubów nocnych. Dzięki integracji najnowocześniejszej technologii i najnowocześniejszego sprzętu, miejsce to obiecuje swoim klientom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia rozrywkowe. Częścią sygnatury nowej przestrzeni jest system audio, który składa się z czterech potężnych obudów średnio-wysokotonowych VHD2.0 o długim zasięgu, rozmieszczonych w dwóch pionowych układach po lewej i prawej stronie głównej sceny, uzupełnionych czterema subwooferami VHD2.21 o ultra niskiej częstotliwości, zapewniającymi najlepsze klubowe wrażenia dźwiękowe bez męczących zniekształceń i nierównomiernego rozproszenia, często występujących w dużych klubach. Kolejne dwie obudowy VHD2.0 pełnią rolę systemu wokalnego. W połączeniu z niestandardową matrycą dźwiękową stworzoną przez profesjonalnych akustyków, aby zapewnić doskonałe pokrycie dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne, KV2 Hub wyznacza nowe standardy doskonałości dźwiękowej w rozrywkowym krajobrazie Meishan.

Od strony wizualnej efekty są równie oszałamiające - Hub może pochwalić się ponad 400 metrami kwadratowymi przełomowej matrycy wizualnej LED autorstwa HuaMeiTe, uzupełnionej współpracą z najlepszymi zespołami scenicznymi, zapewniając wzorcowe wciągające wrażenia dla wszystkich klubowiczów.

Odważna próba przedefiniowania doświadczenia muzyki elektronicznej w Meishan i poza nim, wizją KV2 Hub jest ekspansja na główne miasta Chin i współpraca z globalnymi instytucjami kulturalnymi, aby stać się wiodącą marką kulturalną o trwałym wpływie na przemysł rozrywkowy.

 

 

Katalog Produktów