Nowy klub nocny w Dżakarcie podnosi jakość dźwięku dzięki KV2 Audio

2024-06-17
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5 Galeria zdjęcie 6 Galeria zdjęcie 7 Galeria zdjęcie 8 Galeria zdjęcie 9 Galeria zdjęcie 10 Galeria zdjęcie 11 Galeria zdjęcie 12 Galeria zdjęcie 13 Galeria zdjęcie 14 Galeria zdjęcie 15 Galeria zdjęcie 16 Galeria zdjęcie 17 Galeria zdjęcie 18 Galeria zdjęcie 19 Galeria zdjęcie 20 Galeria zdjęcie 21

Dżakarta, Indonezja - Mantra Club, najnowszy dodatek do tętniącego nocnym życiem Pantai Indah Kapuk (PIK) w Dżakarcie, wkroczył na scenę z oszałamiającym wystrojem i najnowocześniejszym systemem dźwiękowym KV2. Właściciele klubu i specjaliści od nocnego życia, Satulapan Group, zwrócili się do ekspertów od integracji, Music Art, aby dostarczyć system audio zgodny z ich wysokimi oczekiwaniami. Music Art bez wahania polecił KV2 przy wsparciu indonezyjskiego dystrybutora KV2, PT Goshen Swara Indonesia.

Klub Mantra ma na celu zapewnienie wyjątkowych wrażeń muzycznych, w tym wysokooktanowych setów DJ-skich i występów na żywo. Zadaniem było zatem zaprojektowanie wysokiej jakości systemu audio zdolnego do dostarczania wysokiego SPL przy minimalnych zniekształceniach, aby zapewnić wysoką energię, ale nie męczące wrażenia dźwiękowe. Po przekonującej demonstracji w imponującym obiekcie demonstracyjnym Goshen, zarówno przed klientem końcowym, jak i integratorem, Music Art zaprojektował i zainstalował system audio KV2, który płynnie przechodzi między setami DJ-skimi i występami na żywo, zachowując jednocześnie wysoką czystość dźwięku i moc, dostosowaną do różnych gatunków muzycznych.

System dźwiękowy zawiera zaawansowane rozwiązania KV2 Audio, w tym głośniki VHD2.0, VHD1.0 i VHD4.18, zasilane przez wzmacniacze VHD2000 i VHD3200. Klient specjalnie poprosił o czysty obszar na głównej scenie, która ma 11-metrowy sufit - stąd KV2 był doskonałym wyborem, wymagającym mniejszej liczby kolumn, aby zapewnić taką samą wydajność jak system line array. W związku z tym system VHD2.0/VHD1.0 został podwieszany L i R z subwooferami dyskretnie ustawionymi na ziemi, co ma bardzo niewielki wpływ wizualny na scenę. Kilka głośników EX12 służy jako sidefille, linie opóźniające i monitory DJ-skie, zapewniając spójne wrażenia dźwiękowe przez cały czas, zarówno podczas wieczorów ambientowych, jak i energicznych koncertów i setów DJ-skich.

Według Franky'ego Cahyadi z firmy Goshen, system KV2 spełnił wszystkie oczekiwania - a nawet je przekroczył - a klient jest zachwycony.

Wysoki SPL i niskie zniekształcenia były kluczowymi kryteriami dla Mantry, podobnie jak płynne, równomierne pokrycie i krystalicznie czysty dźwięk podczas występów na żywo i występów DJ-ów, - wspomina Cahyadi. Po nocy otwarcia klient był zachwycony - powiedział, że stosunek ceny do wydajności był niesamowity, a system zdecydowanie przekroczył jego oczekiwania. To wszystko, czego chciał, a nawet więcej.

 

Katalog Produktów