KV2 łączy wydajność i jakość na królewskim weselu księcia Al-Husajna

2024-05-27
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3

Rok 2023 był przełomowy dla Jordanii, która świętowała królewski ślub JKW księcia Al-Husajna. Wielkie przyjęcie, które odbyło się 31 maja w Madareb w Royal Hashemite Court, powitało ponad 5000 gości, przygotowując scenę do zaślubin następnego dnia.

Na potrzeby tego prestiżowego wydarzenia, dystrybutor KV2 i specjalista pro AV, Triad Technical Services, został poproszony o zapewnienie dźwięku, obrazu i oświetlenia. Niezwykłym wyzwaniem okazał się projekt sceny - ogromna siedmioramienna gwiazda Jordanii - umieszczona centralnie na rozległej przestrzeni zewnętrznej. Scena wyposażona była w 252-metrowy ekran LED i pomieściła ponad 300 wykonawców, którzy mogli wejść z poziomu gruntu lub wejść ukrytymi schodami.

Dźwięk musiał być emitowany w 360 stopniach, ponieważ scena znajdowała się pośrodku przestrzeni, a goście siedzieli po wszystkich stronach - wspomina Amjad Marar, dyrektor generalny Triad. Inną kwestią było to, że głośniki musiały być poza zasięgiem wzroku! Zdecydowaliśmy się na umieszczenie stosu składającego się z jednego VHD2.0 na dwóch subwooferach VHD4.18 w każdym punkcie gwiazdy, sprytnie ukrytego, aby zachować integralność estetyczną i pozostać niewidocznym dla kamer. Taki układ zapewnił pięknie równą scenę dźwiękową, pozwalając każdej nucie doskonale rozbrzmiewać w całym obiekcie.

Uroczystości przebiegły bez zakłóceń, od początku do końca, ku dumie i uldze wszystkich zainteresowanych.

To był zaszczyt, że zostaliśmy poproszeni o obsługę tak wielkiej uroczystości - mówi Marar. Jesteśmy niesamowicie dumni, że dostarczyliśmy rozwiązanie dźwiękowe, które nie tylko spełniło, ale nawet przekroczyło wysokie standardy oczekiwane podczas tak ważnego królewskiego wydarzenia.

Katalog Produktów