System Pyramid - z głośnikami Orange Voice of the World

2024-05-30
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4

Nie uwierzysz własnym uszom... z radością przedstawiamy najnowszą innowację, Orange Pyramid - rewolucyjny, superkompaktowy system hi-fi, który łączy potężny dźwięk, wyjątkową łączność i stylowy wygląd w jednym, zajmującym niewiele miejsca pakiecie. Dostępny do kupienia tylko na orangessentials.com

Orange Pyramid to rewolucyjny, super-kompaktowy system hi-fi zaprojektowany w celu zapewnienia potężnego dźwięku i wyjątkowej łączności w unikalnym, stylowym i zajmującym niewiele miejsca Wydaniu. System został zaprojektowany ze starannie zbalansowanym "analogowym spektrum dźwięku" z ciepłą, czystą reprodukcją, specjalnie w celu ograniczenia zmęczenia uszu.

Kompletny system audio Pyramid zawiera parę głośników Orange Voice of the World.

 

Zbudowany na dziedzictwie

Sercem systemu Orange Pyramid jest niezwykle potężny wzmacniacz, jak na swoje rozmiary. Ta potęga napędza głośniki Pyramid do poziomów wypełniających pomieszczenie bez wysiłku, oferując ciepły, naturalny dźwięk charakterystyczny dla analogowego dźwięku, który jest znakiem towarowym Orange od momentu założenia firmy ponad 50 lat temu. Pyramid to idealne połączenie tradycyjnego wykonania i przełomowej technologii.

Niebiańskie połączenie

Przesyłaj muzykę do Pyramid w dowolny sposób dzięki zintegrowanej technologii Bluetooth 5.0, która zapewnia szybkie i uniwersalne połączenie w kilka sekund. Odtwarzaj muzykę lub podcasty bezpośrednio z ulubionych serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Apple Music lub Deezer, lub z lokalnej biblioteki muzycznej.

Alternatywnie, podłącz Pyramid bezpośrednio do odtwarzacza CD, odtwarzacza mp3 lub gramofonu za pomocą wejścia RCA i gniazda wejściowego Aux 3,5 mm, a będziesz mieć zapewnioną ochronę na każdą ewentualność.

 
 

Mocny i schludny, fajny i zielony

Wzmacniacz analogowy Pyramid jest niezwykle mocny, dostarczając 40 W na kanał (przy 4 omach) i z łatwością wypełniając każde pomieszczenie w domu. Jego wysoce wydajna konstrukcja, która wytwarza dużą moc, pozostając jednocześnie chłodną, oznacza, że urządzenie zużywa mniej energii niż inne wzmacniacze tej wielkości, dzięki czemu ten Orange hi-fi jest nieco bardziej ekologiczny.

Dostępny do kupienia tylko na orangessentials.com

Katalog Produktów