40 lecie firmy ART - Applied Research and Technology

2024-04-03
Galeria zdjęcie 1

ART to firma składająca się z muzyków, inżynierów i entuzjastów nagrywania. Od momentu powstania w 1984 roku, na nowo definiuje barierę wydajności w stosunku do ceny dzięki serii innowacyjnych nowych produktów audio zaprojektowanych z myślą o potrzebach muzyków.

Dzięki pełnej linii lampowych przedwzmacniaczy i kompresorów, które zapewniają niezrównane ciepło, brzmienie i charakter; innowacyjnym korektorom graficznym, które pokazują dokładnie, gdzie może wystąpić sprzężenie zwrotne, oraz pełnemu zestawowi fajnych, małych i bardzo przydatnych narzędzi zaprojektowanych na scenę i do studia, ART oferuje niedrogie rozwiązania audio, które zapewniają niezrównaną jakość, brzmienie, wszechstronność i niezawodność.

W trasie, w klubach nocnych, na arenach, w studiach nagraniowych, audytoriach, kościołach, salach prób, piwnicach czy garażach, produkty ART zyskały lojalność klientów na całym świecie. Nasza bogata historia odzwierciedla naszą prawdziwą pasję do muzyki i procesu twórczego.

W ciągu ostatnich czterech dekad nigdy nie stracili inspiracji, która przychodzi wraz z tworzeniem rozwijających się technologii i dziękujemy Tobie i tysiącom użytkowników ART za ciągłe wsparcie i lojalność.

#art40years

Katalog Produktów