Nowy F1 Arcade w Birmingham przyspiesza dzięki KV2

2024-03-25
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5 Galeria zdjęcie 6 Galeria zdjęcie 7 Galeria zdjęcie 8 Galeria zdjęcie 9 Galeria zdjęcie 10 Galeria zdjęcie 11 Galeria zdjęcie 12 Galeria zdjęcie 13 Galeria zdjęcie 14 Galeria zdjęcie 15 Galeria zdjęcie 16 Galeria zdjęcie 17 Galeria zdjęcie 18 Galeria zdjęcie 19 Galeria zdjęcie 20 Galeria zdjęcie 21 Galeria zdjęcie 22 Galeria zdjęcie 23 Galeria zdjęcie 24 Galeria zdjęcie 25 Galeria zdjęcie 26 Galeria zdjęcie 27 Galeria zdjęcie 28

Birmingham, Wielka Brytania - Najnowsza atrakcja Birmingham z dużą dawką adrenaliny - nowy F1 Arcade na Chamberlain Square - stał się najnowszym miejscem, które skorzystało z wysokiej jakości rozwiązania AV dostarczonego i zintegrowanego przez TVC Technology Solutions. F1 Arcade to ekscytujące doświadczenie wyścigowe F1, które obiecuje przywołać wewnętrznego mistrza dzięki nie mniej niż 53 symulatorom wyścigowym w pełnym ruchu, które mogą zaspokoić każdy poziom umiejętności jazdy - a wszystko to w eleganckim, eleganckim otoczeniu, które oferuje również kuszącą gamę kulinarnych przysmaków wraz z szerokim wyborem koktajli, szampana, wyśmienitych win i piw. TVC dostarczyło kompleksowy wielostrefowy system audio KV2, aby pomóc stworzyć pulsującą energię toru wyścigowego. Wrażenia dopełnia szereg ogromnych ekranów telewizyjnych, dzięki którym fani mogą oglądać "prawdziwe" wyścigi samochodowe z komentarzem na żywo, rozrywką i gwarancją absolutnie elektrycznej atmosfery.

Po zainstalowaniu F1 Arcade w Londynie, pierwszego na świecie oficjalnego symulatora wyścigów Formuły 1Ò, operatorzy Kindred Spirits Ltd. bez wahania zwrócili się do TVC, aby wyposażyć swój drugi obiekt w Birmingham. Różnica polegała na tym, że do tego czasu TVC odkryło KV2. Tiago Borges, Technical AV Manager i współwłaściciel TVC, opowiada tę historię: "Nasza podróż KV2 rozpoczęła się od demo, które naprawdę otworzyło mi oczy - a raczej uszy - na coś, co uznałem za naprawdę wyjątkowe" - wspomina. "Od tego momentu możliwość zaprezentowania takiej jakości naszym klientom była prawdziwym dreszczykiem emocji, zwłaszcza w przypadku witryn premium, w których jakość dźwięku jest najważniejsza. Mieliśmy na tyle szczęścia, że Kindred Spirits zaufało nam, aby przetestować rozwiązanie KV2, wzmacniając istniejącą instalację F1 Arcade w Londynie - dodaliśmy parę aktywnych głośników EX26 do głównej strefy, a wyniki były oszałamiające.

Przekonało to klienta do zainwestowania w wysokiej klasy system audio dla swojego nowego obiektu w Birmingham, kontynuuje Borges. Dzięki wskazówkom i doświadczeniu specjalistów KV2 byliśmy w stanie przedstawić rozwiązanie, które idealnie pasowałoby do wielu wymagań obiektu, od występów DJ-ów późno w nocy po imprezy firmowe, a zwłaszcza do komentowania podczas imprez F1 Watch Parties.

Zadaniem TVC było oparcie się na sukcesie londyńskiego obiektu, powielając wysokiej klasy, konkurencyjne wrażenia z wyścigów w Birmingham, aby zapewnić najwyższą jakość gier społecznościowych.

Formuła 1 to ważny globalny sport, który przyciąga ogromne tłumy, a obiekty F1 Arcade stały się głównym miejscem, w którym fani mogą zanurzyć się w adrenalinie wyścigu F1 na żywo - zauważa Borges. Doświadczenie na miejscu opiera się na atmosferze stworzonej przez wystrój i oświetlenie, a zwłaszcza element AV z dużymi ekranami w całym obiekcie i ogromną ścianą LED jako centralnym punktem. Dźwięk to element, którego nie widać, ale który może wpłynąć na wrażenia lub je zepsuć, szczególnie w trudnych warunkach, takich jak F1 Arcade, gdzie zawartość audio obejmuje hałas z bolidów, toru, a także wywiady i komentarze w najgorszych warunkach.

KV2 ułatwiło to na każdym poziomie - wysoka zrozumiałość ich głośników zapewnia, że komentarz jest zawsze wyraźny i szczegółowy, nawet na nieprzyjaznym tle toru wyścigowego F1. Łatwo jest zapewnić fantastyczną reprodukcję muzyki (głównie DJ-ów), a konfiguracja i dostrojenie systemu było niezwykle łatwe. Z głośnikami, które są tak dopracowane i pięknie zbudowane jak KV2, potrzeba mniej czasu, aby osiągnąć naprawdę satysfakcjonujący rezultat, w którym dźwięk stanowi ogromną wartość dodaną do doświadczenia.

Gdy klienci wchodzą do salonu gier, spotykają się ze ścianą dźwięku o niskim poziomie, ale potężnym z 2-drożnych, pełnozakresowych pasywnych głośników KV2 ESD5, natychmiast katapultując ich w atmosferę wydarzenia F1. Ich niski profil i imponujący stosunek wielkości do wydajności sprawiają, że są idealnym wyborem w środowiskach, w których przestrzeń musi być zmaksymalizowana, ale jakość dźwięku jest najważniejsza.

W pozostałej części obiektu, w tym w wielu strefach gier, barze i restauracji, TVC zdecydowało się na nieco większe głośniki średnio-wysokotonowe ESD6 i ESD8 z tej samej serii; oba modele są znane z wyjątkowej rozdzielczości mowy i muzyki oraz wysokiej mocy wyjściowej w kompaktowej obudowie. W obszarach wymagających mocniejszego wzmocnienia niskich tonów, TVC dodało aktywne subwoofery EX1.2. Zasilanie zapewniają wzmacniacze KV2 ESP2000 i ESP4000.

Sterowanie dźwiękiem i DSP jest obsługiwane przez silnik DSP Symetrix Prism 16x16 o otwartej architekturze, umożliwiający odtwarzanie dźwięku w wielu strefach i synchronizację z wyświetlaczami wideo w celu uzyskania wciągających i spójnych wrażeń audiowizualnych. Intuicyjny interfejs użytkownika - który współpracuje z aplikacją NetworkHD Touch firmy Wyrestorm kontrolującą wszystkie strumienie wideo - pozwala F1 Arcade Birmingham na zdalne sterowanie i monitorowanie całego systemu AV z dowolnego kompatybilnego urządzenia mobilnego lub tabletu, umożliwiając łatwe zarządzanie każdą strefą dla maksymalnej elastyczności i płynnej pracy.

Klient jest zadowolony, a my jesteśmy dumni z wysokiej jakości obiektu dostarczonego zgodnie z najwyższymi standardami - podsumowuje Borges. Z pewnością powtórzymy ten przepis w najbliższej przyszłości!.

TVC Technology Solutions | F1 Arcade Birmingham od TVD Group na Vimeo.

Katalog Produktów