Nowość od Superlux - D108 MKII

2024-03-18

Wracając do korzeni, Superlux wyrusza w nową podróż w badaniach nad podstawowymi mikrofonami. Superlux D108 pierwszej generacji, znany ze swojej spójnej charakterystyki kierunkowej, skutecznie sprostał wyzwaniom związanym z nagłośnieniem na żywo dla wielu profesjonalistów.

W ulepszonej wersji, D108MKII, dąży do wyższego poziomu, integrując ponad trzy dekady dogłębnego zrozumienia mikrofonów Superlux. Starannie zaprojektowane krzywe charakterystyki częstotliwościowej wiernie odtwarzają naturalne tony ludzkiego głosu. Jego spójna kierunkowość nie tylko zwiększa penetrację mikrofonu, ale także znacznie zwiększa wzmocnienie przed sprzężeniem zwrotnym.

Co więcej, szumy powstające podczas trzymania mikrofonu w ręku zawsze były problemem dla wielu użytkowników mikrofonów. W modelu D108MKII firma Superlux, dzięki dogłębnemu zrozumieniu krzywych niskich częstotliwości i charakterystyk kierunkowych, w połączeniu z ciągłym doświadczeniem praktycznym, opracowała nowy typ mocowania amortyzatora, znacznie redukując hałas podczas użytkowania.

Każde wypowiedziane słowo i zaśpiewana piosenka jest niezwykle złożona. Jednak to właśnie ta złożoność pozwala nam w pełni przekazać nasze emocje i indywidualność. Jest to najpiękniejszy dar natury dla nas, wzbogacający ludzkie interakcje. Membrana D108MKII charakteryzuje się wyjątkową reakcją na transjenty i wysokim SPL, zapewniając szybką i wolną od zniekształceń reakcję na ciśnienie źródła dźwięku, prezentując wysoki poziom reprodukcji szczegółów wokalnych.

Superlux zawsze był zaangażowany w ulepszanie technologii i jakości produktów. Modernizacja i przeprojektowanie D108MKII nie tylko zadziwia profesjonalistów, ale także zapewnia użytkownikom na żywo profesjonalną jakość nagrywania. Z niecierpliwością czekamy, aż D108MKII wzbogaci twoją muzyczną podróż, dostarczając doskonałych wrażeń muzycznych.

A mikrofon już niebawem w naszej ofercie.

Charakterystyka ogólna

  • Stała kierunkowość nie tylko poprawia skuteczność transmisji mikrofonu, ale także znacznie zwiększa wzmocnienie przed sprzężeniem zwrotnym.
  • Starannie zaprojektowana charakterystyka częstotliwościowa wiernie odtwarza naturalne tony ludzkiego głosu.
  • Nowa konstrukcja mocowania antywstrząsowego znacznie zmniejsza hałas podczas obsługi.
  • Znakomita odpowiedź transjentowa i wysoki SPL membrany zapewniają szybką i wolną od zniekształceń reakcję na ciśnienie źródła dźwięku po jego odebraniu.

Katalog Produktów