Najświeższe produkty ART prosto z targów NAMM

2024-01-30

W dniach 25-28 stycznia 2024 roku w Anaheim w Kalifornii odbyły się targi NAMM, czyli największe na świecie wydarzenie branży muzycznej. Wśród wystawców znalazła się także firma ART Pro Audio, która zaprezentowała swoje najnowsze produkty.

 

PS8-II - Profesjonalny sekwencer mocy

ART PS8-II zapewnia kontrolowane sekwencjonowanie zasilania ośmiu tylnych gniazd AC. Sekwencja włączania i wyłączania zasilania każdego wyjścia jest opóźniona o stałą wartość określoną za pomocą regulatora Sequence Delay na panelu przednim. Pozwala to kontrolować sekwencję włączania i wyłączania zasilania w systemie, aby wygładzić prądy rozruchowe i zminimalizować stany przejściowe włączenia, które mogą uszkodzić wrażliwy sprzęt.

PS8-II Zastosowania:

  •     W pełni funkcjonalny kondycjoner zasilania i szybko działający wyłącznik
  •     Filtr EMI i RFI, a także ochrona przed przepięciami i skokami napięcia w celu ochrony systemu.
  •     Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadaje się do sekwencjonowania, a tym samym ochrony szerokiej gamy urządzeń, w tym wrażliwych przedwzmacniaczy lampowych, zasilanych głośników, dużych wyświetlaczy lub systemów cyfrowych.

SOLO MPA - JEDNOKANAŁOWY, PRZEDWZMACNIACZ MULTI-VOICE TUBE W OBUDOWIE RACK

Przedwzmacniacz SOLO MPA Multi-Voice Tube Preamplifier pozwala użytkownikom łączyć nieskazitelny tranzystorowy układ tranzystorowy o niskim poziomie szumów i zniekształceń z cieplejszym lampowym przedwzmacniaczem mikrofonowym klasy A.

Elastyczne pokrętła EQ pozwalają użytkownikom na dostosowanie brzmienia SOLO MPA do własnych potrzeb. Z zasilaniem fantomowym 48 V i zmienną kontrolą impedancji wejściowej, użytkownicy mogą dostosować SOLO MPA do wybranego mikrofonu, niezależnie od tego, czy jest to wysokiej jakości mikrofon dynamiczny, pojemnościowy klasy studyjnej, czy niskopoziomowy wstęgowy

SOLO VLA - JEDNOKANAŁOWY, PRZEDWZMACNIACZ MULTI-VOICE TUBE, OPTO/KOMPRESOR DO MONTAŻU W OBUDOWIE RACK

Niezależnie od tego, czy chodzi o uwypuklenie brzmienia instrumentu, wygładzenie występu wokalnego, czy zapobieganie przycięciom podczas układania ścieżek, ART SOLO VLA podniesie Twoje projekty na wyższy poziom.

Kompresor SOLO VLA Multi-Voice Tube/Opto został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach, w których pożądana jest przejrzysta, muzyczna kontrola dynamiki. Kontrola Blend pozwala łączyć suche i przetworzone sygnały w celu uzyskania równoległej kompresji, idealnej do zachowania pełnego zakresu dynamiki przy jednoczesnym dodaniu pełni i podtrzymania. Możliwość wyboru pomiędzy nieskazitelną ścieżką półprzewodnikową lub lampowym stopniem wzmocnienia klasy A zapewniającym cieplejsze nasycenie.

SOLO STUDIO - JEDNOKANAŁOWY CHANNEL STRIP DO MONTAŻU W OBUDOWIE RACK

Łącząc to, co najlepsze z obu światów, SOLO STUDIO Multi-Voice Channel Strip pozwala użytkownikom wybierać pomiędzy nieskazitelnym tranzystorowym obwodem tranzystorowym o niskim poziomie szumów i zniekształceń, a cieplejszym lampowym przedwzmacniaczem mikrofonowym klasy A. Wraz z elastyczną kontrolą Tilt EQ, użytkownicy mogą dostosować SOLO Studio, aby stworzyć własne brzmienie.

Wyposażony w zasilanie fantomowe 48 V, przednie symetryczne wejście mikrofonowe/liniowe lub wejście instrumentalne o wysokiej impedancji, pozwala użytkownikom dostosować SOLO Studio do dowolnego źródła dźwięku. Kontrola Low-Cut pozwala na kształtowanie wokali w celu uzyskania klarowności, natomiast korektor Tilt EQ może być używany do podkreślenia wysokiej prezencji lub ciepła niskich tonów.

Seria jednokanałowych urządzeń do montażu w racku SOLO została opracowana z myślą o entuzjastach nagrywania preferujących prostotę.

 

Katalog Produktów