Targi Integrated Systems Europe 2024 Barcelona

2024-01-26

Aktualnie trwający okres targów branżowych to czas pełen ekscytacji i innowacji. NAMM Show w Anheim wciąż przyciąga uwagę, podczas gdy już za chwilę przeniesiemy się do Barcelony na ISE 2024.

Zapraszamy serdecznie na stoiska naszych dostawców, gdzie czekać będą na was fascynujące nowości. Osobiście będziemy obecni 1 lutego, gotowi do wspólnego odkrywania najnowszych trendów technologicznych i dzielenia się z wami naszym wsparciem.

Mamy nadzieję, że wspólnie przeżyjemy niezapomniane chwile podczas tej fascynującej podróży po świecie innowacji. Do zobaczenia na targach!

KV2 Audio

Zapraszamy na stoisko #7D400. Wśród szerokiej gamy rozwiązań dla profesjonalistów znajdziemy premierę nowego członka rodziny EX, modelu EX28.

EX28 to 2-drożny, pełnozakresowy aktywny system głośnikowy, który bazuje na sukcesie EX26, dodając jednocześnie dalsze rozszerzenie niskich częstotliwości. Jego kompaktowy profil sprawia, że idealnie nadaje się do wielu zastosowań FOH i wypełniania w każdym środowisku, które wymaga najwyższej jakości w kompaktowej obudowie, w tym w teatrach, obiektach rekreacyjnych, domach modlitwy i salach koncertowych.

Oczywiście będzie można też posłuchać systemów KV2 podczas demo na zewnątrz, stoisko OSC5-OSC6.

RCF

Na tegorocznych targach ISE, RCF zaprezentuje szeroką gamę produktów audio, w tym nowe modele do dźwięku instalacyjnego, dźwięku profesjonalnego, dźwięku na żywo wraz z nowym oprogramowaniem do zarządzania RDNet i oprogramowaniem do symulacji Shape D3D.

Zapraszamy na stoisko #7D700, oraz na salę demo #8A2. Sesje demonstracyjne odbędą się według harmonogramu:

  30 Sty 31 Sty 01 Lu 02 Lu
10:30   X   X
11:15 X   X  
12:00   X   X
12:45 X   X  
13:30   X   X
14:15 X   X  
15:00   X    
15:45 X   X  
16:30   X    
17:15 X   X  

Pro Sound

Dodając do swojego portfolio, RCF zaprezentuje NXL 14-A, najbardziej kompaktowy głośnik z serii aktywnych głośników kolumnowych NXL. Dostępny w kolorze czarnym i białym, wyposażony w dwa 6-calowe głośniki niskotonowe, 1,75-calowy przetwornik PKX HF i wzmacniacz o mocy 2100 W, NXL14-A jest idealny do systemów przenośnych i aplikacji immersyjnych.

Mistrzowsko zaprojektowana seria NX firmy RCF dodaje dwa flagowe modele, NX 932-A i NX 945-A. Głośniki te wykorzystują nowe przetworniki RCF Precision Transducers z magnesami neodymowymi i tytanowymi driverami ciśnieniowymi, dzielą zaawansowane funkcje obudowy i procesora DSP serii NX 9 i są zasilane przez wzmacniacze klasy D o mocy 2100 W.

Dźwięk na żywo

Seria ART 7, znak rozpoznawczy RCF, wprowadza siedem nowych modeli MK5. Opierając się na fundamencie ART7, MK5 zapewnia lepszą jakość dźwięku dzięki modelom oferującym głośniki niskotonowe od 8 do 15 cali. Wykorzystując algorytmy FiRPHASE i XBOOST, nowe modele ART 7 MK5 zapewniają optymalny dźwięk przy dowolnej głośności. Seria obejmuje nowe przetworniki ciśnieniowe z 1,75-calowymi membranami z Kaptonu dla lepszej rozdzielczości i odporności termicznej, a flagowe modele wyposażone są w przetworniki RCF Precision Transducers.

Seria SUB AX to przełomowy dodatek do linii subwooferów RCF, oferujący pełną kontrolę DSP i zdalne sterowanie Bluetooth. Modele SUB 15-AX i SUB 18-AX centralizują zarządzanie głośnikami w subwooferze za pomocą profesjonalnych narzędzi cyfrowych do strojenia i optymalizacji. Dodatkowo, wersje MK3 subwooferów SUB 8003-AS i SUB 905-AS zostały zaktualizowane o ulepszoną jakość dźwięku i nową powłokę poliuretanową.

Nowe oprogramowanie

Na targach ISE RCF zaoferuje spojrzenie w przyszłość dzięki nadchodzącemu oprogramowaniu do zarządzania RDNet 5.0 i oprogramowaniu symulacyjnemu Shape D3D, usprawniającemu tworzenie modeli akustycznych 3D i oferującemu zaawansowane narzędzia do inżynierii systemów dźwiękowych.

Stoisko RCF - NAAM Show 2024 - Art7 mk5
Stoisko RCF - NAAM Show 2024 - NXL14-A, SUB18-AX
Stoisko RCF - NAAM Show 2024 - Precision Transducers

Katalog Produktów