System liniowy GTX firmy TT+ Audio na centralnej scenie targów NAMM

2024-01-22
 

System liniowy GTX firmy TT+ Audio
na centralnej scenie targów NAMM

 25-28 stycznia 2024 r. | Anaheim Convention Center, Kalifornia

Sesje demonstracyjne w Anaheim Arena

TT+ Audio zdominuje Anaheim Arena podczas tegorocznych targów NAMM Show prezentując swój przełomowy system GTX Line Array. Nowy system GTX Line Array firmy TT+Audio, na centralnej scenie odpowiada pełnemu zakresowi wyzwań stojących przed profesjonalistami zajmującymi się nagłośnieniem tras koncertowych i instalatorami dużych systemów, oferując jednocześnie przełomową wydajność i jakość dźwięku.

W przeciwieństwie do poprzednich produktów TT+ Audio, nowy system GTX oddziela wzmacniacz mocy od obudowy głośnika, przenosząc go do nowo zaprojektowanych stojaków touringowych. Każdy rack może pomieścić do trzech 4-kanałowych wzmacniaczy DSP RCF XPS 16K. To nowe podejście do hybrydowego zarządzania energią płynnie integruje zewnętrznie zasilany system GTX z samodzielnie zasilanymi modułami TT+, zarządzanymi przez platformę oprogramowania RDNet.

Modele GTX obejmują trójdrożny moduł liniowy GTX 12, dwudrożny moduł liniowy GTX 10 oraz wysokowydajny podwójny 19-calowy subwoofer GTS 29. Wytrzymałe obudowy GTX składają się z wodoodpornej sklejki brzozowej pokrytej trwałą powłoką poliuretanową. Zoptymalizowany osprzęt montażowy oferuje ekipom koncertowym i instalacyjnym szybką i wydajną konfigurację po zawieszeniu lub ułożeniu w stos, z blokadami zapobiegającymi grzechotaniu i unikalnym mechanizmem łączników, który wsuwa się w pozycję po ustawieniu trybu naprężenia lub ściskania. System GTX Line Array będzie dostępny do demonstracji na żywo w Arenie zarówno w piątek, jak i sobotę.

Uczestnicy NAMM zobaczą również podgląd nowej platformy RDNet i oprogramowania symulacyjnego Shape D3D. Platforma zarządzająca RDNet, obecnie w wersji 5.0, jest dostarczana z nowym pakietem do projektowania, modelowania i symulacji Shape D3D, który pozwala użytkownikom zdefiniować trójwymiarową reprezentację miejsca i korzystać z wielu wirtualnych mikrofonów lub sprawdzać modelowane pomiary odpowiedzi impulsowej symulowanego systemu. Następnie RDNet importuje dane z Shape D3D w celu wygenerowania sterowania i zapewnienia pełnej konfiguracji systemu.

Podczas gdy GTX Line Array System zajmuje centralne miejsce, TT+ Audio drugiej generacji TTL 4-A II, TT515-A i TT 808-AS odegrają ważną rolę na targach NAMM. TTL 4-A II oferuje zaktualizowane oprogramowanie układowe, lepszą jakość dźwięku i elegancki nowy wygląd. 2000-watowy, samozasilający się głośnik TT 515-A, wyposażony w dwa 5-calowe przetworniki, jest od niedawna dostępny w kolorze białym. Również w białej wersji, TT 808-AS, podwójny 8-calowy subwoofer ma moc 2000 watów. Produkty te nadają się do szerokiego zakresu zastosowań, od instalacji po występy na żywo.

Demo GTX w Anaheim Arena
Sesje demonstracyjne od piątku, 26 do soboty, 27

11.00
13:00
15.00
17:00

Katalog Produktów