RCF świętuje 75 lat prawdziwego, dobrego dźwięku

2024-01-10
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5

Od 75 lat RCF przesuwa granice innowacji audio. Założona w 1949 roku przez grupę inżynierów z pasją, dziedzictwo RCF jest zakorzenione w nieustannym dążeniu do najwyższej jakości dźwięku i postępu technologicznego.

W pełni zintegrowane podejście RCF jest dziś liderem w profesjonalnej branży audio. Dzięki pracom badawczo-rozwojowym, produkcji i dystrybucji pod jednym dachem w Reggio Emilia we Włoszech, RCF może szybko przekształcić pomysły w rozwiązania gotowe do wprowadzenia na rynek. Ten model integracji pionowej zapewnia niezrównaną przewagę konkurencyjną pod względem jakości, niezawodności i wartości.

 Wszechstronne portfolio produktów obejmuje wszystko, od systemów głośnikowych klasy instalacyjnej po przenośne rozwiązania PA i wielkoskalowe technologie liniowe. Flagowe produkty, takie jak nowa seria TT+ Audio GTX, na nowo definiują standardy przejrzystości, kontroli i szybkości konfiguracji w wymagających środowiskach koncertowych i instalacyjnych.

Oprócz produktów, RCF zapewnia pełne wsparcie dla integratorów, inżynierów i użytkowników końcowych. Wewnętrzny zespół ds. akustyki, RCF ESG, pomaga w złożonych projektach projektowych, podczas gdy Audio Academy dzieli się stosowaną wiedzą z globalną społecznością pro audio.

"Jestem dumny, że mogę kierować firmą o tak bogatym dziedzictwie i świetlanej przyszłości. Nie ma możliwości, abym nie był dumny z tego, co osiągnęliśmy razem jako RCF w ciągu ostatnich lat i wszystkiego, co jeszcze przed nami" - komentuje Arturo Vicari, CEO.

Solidna wiedza techniczna, zbudowana na 75-letniej historii, nowoczesny zakład produkcyjny i ciągłe doskonalenie technologiczne sprawiają, że RCF jest podstawowym punktem odniesienia dla wszystkich profesjonalistów i entuzjastów audio.

Cieszymy się że Arcade Audio należy do grona ponad 120 zaufanych profesjonalnych dystrybutorów z całego świata.

Katalog Produktów