KV2 rozszerza kultową serię aktywnych głośników EX na ISE 2024

2024-01-03
Galeria zdjęcie 1

Seria EX aktywnych głośników KV2 Audio jest podstawą portfolio KV2 od prawie dwóch dekad. Oferując szeroką gamę kompaktowych obudów o wysokiej wydajności, seria EX jest rozwiązaniem dla praktycznie każdego zastosowania, od kompaktowych mobilnych wymagań PA po dyskretne systemy teatralne lub obiektach kultu, aplikacje korporacyjne i wiele innych. KV2 po raz kolejny rozszerzył asortyment o model EX28, który zadebiutuje na ISE 2024.

KV2 Audio EX28 to 2-drożny, pełnopasmowy aktywny system głośnikowy, który opiera się na sukcesie EX26, jednocześnie dodając dalsze rozszerzenie niskich częstotliwości. Jego kompaktowy profil sprawia, że idealnie nadaje się do wielu zastosowań FOH i wypełnień w każdym środowisku, które wymaga najwyższej jakości w kompaktowej obudowie, w tym w teatrach, obiektach rekreacyjnych, domach kultu i salach koncertowych. Dwa indywidualnie zaprojektowane 8-calowe neodymowe woofery średnio-niskotonowe oferują Transcoil dla lepszej wydajności wokalnej i rozszerzonego basu dla sekcji niskich częstotliwości, wraz z neodymowym driverem ciśnieniowym zamontowanym na tubie 100° na 80°.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stoisko KV2 Audio 7D400 na ISE 2024, użyj kodu promocyjnego: 8VZKXR1I, aby uzyskać bezpłatny wstęp lub kliknij tutaj.

Katalog Produktów