Hard Rock Cafe Dubrovnik rozpala noc dzięki RCF i TT+ Audio

2023-12-19
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5 Galeria zdjęcie 6 Galeria zdjęcie 7

Dubrownik, Chorwacja - Hard Rock Cafe Dubrovnik, pierwsza licencjonowana kawiarnia Hard Rock® w Chorwacji, otworzyła swoje podwoje dla publiczności w kwietniu 2023 roku, wyposażona w system audio RCF, który zapewnia oszałamiającą jakość dźwięku w całym lokalu.

Dubrownik jest prawdziwym klejnotem koronnym chorwackiej turystyki. Jego oszałamiająca architektura, bogata historia i zapierające dech w piersiach krajobrazy sprawiają, że miasto jest labiryntem wąskich uliczek i starożytnych budynków, które przetrwały próbę czasu. Masywne mury miejskie Dubrownika są dowodem jego odporności na przestrzeni wieków. Popularność Dubrownika jako miejsca kręcenia filmów i programów telewizyjnych, w tym kultowej Gry o Tron, tylko zwiększyła jego atrakcyjność, przyciągając turystów z całego świata.

Kawiarnia, położona w samym sercu Starego Miasta w Dubrowniku, mieści się w dawnym klasztorze Klarysek, który został przekształcony w piękną przestrzeń o powierzchni ponad 850 metrów kwadratowych i może pomieścić ponad 400 gości. Zgodnie z klasyczną tradycją Hard Rock Café, wnętrze jest ozdobione kultowymi pamiątkami rockowymi, takimi jak gitary, kostiumy i fotografie znanych aktorów i muzyków.

Aby upewnić się, że system dźwiękowy kawiarni spełnia surowe wymagania licencji Hard Rock, integrator AV kawiarni LAV Projekt starannie wybrał i zainstalował kombinację głośników RCF. Główna przestrzeń wewnątrz kawiarni wyposażona jest w 23 głośniki RCF katalogu RCF Business Music. Głośniki te zapewniają doskonałe pokrycie dźwiękiem i zostały zaprojektowane zgodnie ze specyfikacją.

Na potrzeby wydarzeń muzycznych na żywo kawiarnia posiada dwa mobilne systemy audio oparte na linii głośników TT+ Audio, flagowej marce RCF. Mniejsza scena wewnętrzna wyposażona jest w dwie aktywne kolumny RCF TT 515-A w połączeniu z dwoma aktywnymi subwooferami RCF TT 808-AS. Większa scena zewnętrzna wyposażona jest w dwa aktywne, dwudrożne paczki o wysokiej wydajności RCF TT 22-A II z subwooferami RCF TT 18-A II.

Podczas całego procesu utrzymywaliśmy jasną komunikację z naszym klientem, zapewniając jego zaangażowanie na każdym etapie projektu - mówi Patricio Valenta, specjalista ds. systemów audio w LAV Projekt, oficjalnego dystrybutora RCF w Chorwacji.

Byliśmy pewni jakości, precyzji i łatwości instalacji produktów RCF. To właśnie pozwoliło nam zapewnić najwyższej jakości instalację dźwiękową, która spełniła wszystkie potrzeby i wymagania klienta.

Każda strefa audio w kawiarni jest połączona liniami audio, które przechodzą przez modułowy procesor Xilica Solaro FR1. Procesor ten umożliwia personelowi kawiarni łatwe przekierowanie różnych źródeł dźwięku do wielu stref. Łazienki kawiarni wyposażone są w głośniki sufitowe RCF PL 8XB.

Valenta kontynuuje:

Nasz zespół pracował niestrudzenie, aby zapewnić bezbłędną instalację, aby wszyscy odwiedzający mogli cieszyć się niesamowitymi widokami i dźwiękami, z których znana jest marka Hard Rock Cafe i jesteśmy bardzo dumni z wyników.

Katalog Produktów