Interfejsy audio ART PRO AUDIO USB II i USB IV - nowe możliwości dla twórców

2023-11-24

ART PRO AUDIO, renomowany producent sprzętu audio, wprowadza na rynek dwa nowe interfejsy audio: USB II i USB IV. Urządzenia te oferują wiele nowych możliwości dla twórców, którzy chcą nagrywać i miksować swoją muzykę z najwyższą jakością.

USB II - kompaktowy i wydajny

Interfejs USB II to dwukanałowy model, który idealnie nadaje się do nagrywania wokalu, gitary i innych instrumentów akustycznych. Urządzenie wyposażone jest w dwa przedwzmacniacze mikrofonowe z zasilaniem Phantom +48V, które zapewniają wysoką jakość dźwięku. Dodatkowo, interfejs USB II oferuje dwa wejścia liniowe, wyjście słuchawkowe oraz wyjście stereo.ART USB II

USB IV - potężny i elastyczny

Interfejs USB IV to czterokanałowy model, który oferuje jeszcze więcej możliwości niż USB II. Urządzenie wyposażone jest w cztery przedwzmacniacze mikrofonowe z zasilaniem Phantom +48V, dwa wejścia liniowe, wyjście słuchawkowe oraz cztery wyjścia stereo. Dodatkowo, interfejs USB IV posiada również interfejs MIDI, który pozwala na podłączenie instrumentów MIDI.ART USB IVObie nowe propozycje od ART PRO AUDIO charakteryzują się wysoką jakością wykonania i brzmienia. Urządzenia wykonane są z solidnych materiałów i wyposażone są w nowoczesne podzespoły,  między innymi:

  • wysokiej jakości 32 bitowe przetworniki wejściowe znanej w branży audio firmy Burr Brown,
  • ultra niskoszumowe analogowe układy audio od Texas Instruments,
  • Jako jeden z nielicznych na rynku, USB IV posiada izolowane transformatorowo wyjścia.
    Taki wbudowany Di-BOX rozwiązuje temat przydźwięków sieciowych i zakłóceń generowanych w kolumnach przez zasilacze w komputerach.

USB II i USB IV to doskonały wybór dla każdego twórcy, który chce nagrywać i miksować swoją muzykę z najwyższą jakością. Wbudowany Di-BOX to idealny wybór dla artystów scenicznych ponieważ zapewniają wysoką jakość dźwięku i odporność na zakłócenia. Urządzenia te oferują wiele nowych możliwości i są dostępne w przystępnej cenie.

W zestawie pakiet oprogramowania CubaseLE.

Katalog Produktów