Di Boxy KV2 Audio serii JK z topową jakością Twojego dźwięku.

2023-10-23

Nazwana na cześć założyciela i głównego inżyniera firmy KV2 Audio, George'a "Jiri" Krampera, seria DI Boxów i narzędzi audio JK, zachowuje filozofię KV2 polegającą na najlepszej możliwej ścieżce sygnału od źródła do głośnika.

Seria JK składa się z jednokanałowego Di Boxa JK1 , Stereofonicznego Di Boxa JK2, jednokanałowego Di Boxa do instrumentów akustycznych JKA DI z filtrem wycinającym rezonanse oraz jednokanałowego pasywnego Di Boxa i jednocześnie splittera mikrofonowego JKP. W ofercie znajduje się również generator tonów JKT, przydatne narzędzie audio, które pomoże każdemu inżynierowi w dostrajaniu i sprawdzaniu systemów i komponentów.

Seria JK KV2 reprezentuje szczyt technologii DiBoxów, oferując wyższy headroom i niższą impedancję wyjściową niż jakikolwiek inny DiBox na rynku. Oznacza to po prostu, że seria JK może dostarczyć krystalicznie czysty, wolny od zniekształceń dźwięk z najgorętszych źródeł, bez cienia degradacji sygnału na większą odległość. KV2 zoptymalizował wykorzystanie zasilania fantomowego za pomocą specjalnego zasilacza impulsowego w serii JK, aby zapewnić imponującą moc szczytową 20 V na wewnętrznych szynach. Pozwala to serii JK na dostarczenie 50 omów na wyjściu XLR, zapewniając prawdziwą zdolność wysterowania linii, zapewniając większą integralność dźwięku i możliwość wysyłania wysokiej jakości sygnału na odległość czterokrotnie większą niż jego najbliższy konkurent.

Wszystkie DI boxy z serii JK są ręcznie budowane w Czechach przy użyciu wysokiej jakości komponentów i transformatorów. Pełna symetryzacja transformatorowa zapewnia najwyższą możliwą integralność sygnału bez zakłóceń RF lub pętli masy. Wytrzymała stalowa obudowa zapewnia maksymalną ochronę elektroniki i dodatkowe ekranowanie przed zakłóceniami zewnętrznymi. KV2 gwarantuje jakość wykonania tych urządzeń z pełną 5-letnią gwarancją

KV2 JK1 - Aktywny DI BOX - Line Driver

JK1 posiada dwa wejścia jack 1/4" z funkcją miksowania lub łączenia równoległego ze zmiennym filtrem dolnoprzepustowym i 15dB padem.
Dostępne są również przełączniki Phase Shift i Ground Lift. JK1 jest idealny do podłączania pojedynczych klawiatur, gitar lub kondycjonowania wyjść wzmacniaczy instrumentalnych lub łączenia dwóch wejść za pomocą funkcji miksowania.

KV2 JK2 - Stereo DI BOX - Line Driver

JK2 posiada dwa wejścia jack 1/4" z równoległymi wyjściami monitorowymi, a także wejścia RCA. JK2 ma dwa całkowicie oddzielne kanały i może być używany z dwoma różnymi instrumentami lub instrumentami stereo. JK2 posiada zmienny Pad, Phase Shift i ground lift.

KV2 JKA - Akustyczny DI BOX - Line Driver

JKA to dedykowany DI dla instrumentów akustycznych. JKA posiada wejście jack 1/4" o wysokiej impedancji, które może odbierać sygnał ze wszystkich typów przetworników. Wzmocnienie +10 dB jest dostępne dla instrumentów o niskim poziomie głośności. JKA posiada również przestrajalny filtr notch do eliminacji częstotliwości rezonansowej w instrumencie akustycznym, redukując tym samym sprzężenia zwrotne.

KV2 JKP - Pasywny DI BOX - Symetryzowany transformatorowo

Służy jako uniwersalny pasywny DI box o niskiej impedancji wyjściowej. JKP posiada jedno wejście XLR i dwa równoległe wejścia jack 1/4". JKP jest dedykowany do podłączania wielu instrumentów, takich jak keyboardy, gitary lub wzmacniacze instrumentalne. JKP posiada również transmisję zasilania fantomowego do podłączenia mikrofonu pojemnościowego i kondycjonowania sygnału wyjściowego.

KV2 JKT - Generator tonów

JKT jest idealnym narzędziem do sprawdzania i strojenia systemów PA wraz z różnymi akcesoriami. Zasilany fantomowo, posiada dwa wyjścia XLR i 1/4" Jack Out. JKT zapewnia pełen zakres tonów od 20 Hz do 30 kHz, a także szum biały i szum różowy.

Katalog Produktów