Beach Bitch Festival w Alfeld zapewnia najwyższej jakości dźwięk dzięki RCF

2023-10-11
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5 Galeria zdjęcie 6 Galeria zdjęcie 7

Beach Bitch Festival, który odbył się 26 sierpnia w niemickim Alfeld, po raz kolejny był najważniejszym wydarzeniem w tegorocznym kalendarzu imprez. Oprócz przyjaznego dla rodzin nastawienia i ograniczonej publiczności liczącej około 1000 gości, wydarzenie wyróżniało się przede wszystkim najwyższej klasy składem i imponującą jakością dźwięku.

Dostawca usług technicznych, IMM Pro Event GmbH, zapewnił, że zespoły główne, takie jak "Mr. Irish Bastard" i "Wisecräcker", a także "LONELY SPRING", "SOKO LiNX", "Blum", "stielow", "FRAUPAUL" i "Boney & The Shakers" były słyszane z najlepszą jakością. Wsparcie ze strony IMM Professional odegrało w tym kluczową rolę.

Na scenie głównej wykorzystano 12 modułów Line Array RCF HDL 30-A, 6 aktywnych subwooferów RCF SUB 9006-AS, 8 monitorów RCF TT 25-CXA i 2x RCF TT 10-A jako wypełnienia. Zapewniło to bogaty i czysty dźwięk, który doskonale oddawał nawet najdrobniejsze niuanse występów. Druga scena, pieszczotliwie nazywana "Sidestage", opierała się na systemie nagłośnieniowym składającym się z 2x RCF NXL 44-A MKII, każdy na RCF SUB 8006-AS, oraz 4x monitorów scenicznych RCF NX 12-SMA.

Szczególną atrakcją Beach Bitch Festival była jego koncepcja all-inclusive. Wszyscy uczestnicy mogli nie tylko cieszyć się muzyką, ale także korzystać z jedzenia i napojów bez dodatkowych kosztów. Bezpłatne pole namiotowe dodało relaksującej i przyjaznej rodzinie atmosfery.

Beach Bitch Festival jest dziełem miłości Hula Music e.V., które z miłością dba o planowanie i realizację wydarzenia rok po roku. Dbałość o szczegóły i poświęcenie stowarzyszenia są namacalne, dzięki czemu festiwal jest niezapomnianym przeżyciem.

Więcej informacji i wrażeń z festiwalu można znaleźć na oficjalnej stronie www.beachbitchrock.de/.

Katalog Produktów