COREY TAYLOR ze SLIPKNOT został ambasadorem ORANGE Amps

2023-09-28

Orange Amplification ogłosiło, że Corey Taylor został jednym z ambasadorów firmy.

Utalentowany multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor, Taylor jest uważany za jednego z największych frontmanów w dzisiejszym heavy metalu.


Taylor właśnie wydał swój drugi solowy album, "CMF2", będący kontynuacją jego debiutanckiego solowego LP, "CMFT". Jego najnowszy album naprawdę podnosi poprzeczkę, zawiera mnóstwo nu-metalu/bluesa, który kochają jego fani, plus coś łagodniejszego w piosenkach miłosnych do żony. Jest to fascynujący wgląd w tego charyzmatycznego wykonawcę, znanego również jako frontman nagrodzonego Grammy SLIPKNOT i zawieszonego STONE SOUR.

Taylor rozpoczyna swoją najnowszą solową trasę koncertową w USA, a następnie uda się do Europy i Australii; towarzyszyć mu będzie wzmacniacz Orange Rockerverb 100 MKIII i kolumna PPC412. Wzmacniacz Rockerverb MKIII to prawdziwy koń roboczy i mistrz wszystkich zawodów. Oferuje czysty kanał z wszechstronnymi niższymi i średnimi tonami, podczas gdy brudny kanał zapewnia klasyczny brytyjski Crunch do najcięższego nowoczesnego metalu i wszystko pomiędzy. Kolumna PPC412, zbudowana z myślą o życiu w trasie, ma niemal legendarny status wśród gitarzystów ze względu na doskonałe brzmienie i solidną konstrukcję. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.orangeamps.com.
 
Pierwszy album Taylora dla BMG i pierwszy wydany przez jego własną wytwórnię, Decibel Cooper Recordings, "CMF2" został wyprodukowany przez Jaya Rustona (ANTHRAX, STEEL PANTHER, AMON AMARTH), który kierował również albumem STONE SOUR "Hydrograd" z 2017 roku, a także "CMFT" z 2020 roku.

Na "CMF2" Taylor śpiewa, gra na gitarze prowadzącej i rytmicznej, pianinie i mandolinie.

13-ścieżkowe opus zawiera energię, eksperymenty i szczerość, które zdefiniowały jego karierę, w której sprzedał ponad 12 milionów albumów ze swoim nagrodzonym Grammy zespołem SLIPKNOT i kilka milionów ze STONE SOUR.

Taylor rozpoczął nagrywanie następcy albumu "CMFT" z 2020 roku na początku stycznia w The Hideout Recording Studio w Las Vegas w Nevadzie wraz z Rustonem. Do Coreya w studiu dołączyła reszta jego solowego zespołu - basista Eliot Lorango, perkusista Dustin Robert oraz gitarzyści Christian Martucci i Zach Throne.

Na "CMF2" nagrano 26 utworów, w tym "Beyond" i "Post Traumatic Blues".

"CMFT" zawierał singiel rockowy nr 1 Billboardu "Black Eyes Blue" i sensację streamingu "CMFT Must Be Stopped" (feat. Tech N9ne i Kid Bookie). Album dotarł do 6. miejsca amerykańskiej listy Billboard Top Rock Albums.

Wspierając swój nowy album, Taylor niedawno wyruszył w trasę koncertową 2023 z udziałem gości specjalnych WARGASM, OXYMORRONS i LUNA AURA w wybranych datach. Wyprodukowana przez Live Nation trasa koncertowa obejmująca 28 miast rozpoczęła się 25 sierpnia w Fillmore Auditorium w Denver, zatrzymując się w całych Stanach Zjednoczonych w Detroit, Orlando, Dallas i nie tylko, przed finałowym koncertem w Los Angeles w The Wiltern 5 października.

Katalog Produktów