Nowość RCF NX 945-A oraz NX 932-A

2023-09-27
NOWE PRODUKTY
ZAMÓW TERAZ W PRZEDSPRZEDAŻY

RCF NX 945-A i NX 932-A
Profesjonalne Kolumny Aktywne

RCF połączył niezwykłą wydajność audio i wszechstronność gotową na trasy koncertowe dla muzyków, zespołów i DJ-ów. Nowa konstrukcja elektroakustyczna z podwójnym wzmocnieniem o mocy 2.100 W zapewnia imponujące poziomy ciśnienia akustycznego, również w zastosowaniach na otwartej przestrzeni i na dużych odległościach z niezrównaną jakością dźwięku.

Połączenie specjalnie zaprojektowanych przetworników, zaawansowanego przetwarzania DSP i falowodu o stałej kierunkowości zapewnia spójne pokrycie obszaru odsłuchu dźwiękiem bez zniekształceń.

SPRAWDZONY W TRASACH KONCERTOWYCH

NX 9 może pracować zarówno jako główny system, jak i monitor podłogowy. Ta elastyczność sprawia, że jest to inteligentny wybór dla szerokiej gamy zastosowań dźwięku na żywo, z maksymalną wytrzymałością do intensywnego użytkowania w trasie, ale także idealny do instalacji na stałe.

MOC, KTÓRA PORUSZA

Dzięki mocy 2,100 W, 2-kanałowy wzmacniacz NX 9 klasy D jest o 50% mocniejszy niż poprzednie modele, zdolny do zarządzania ekstremalnymi poziomami ciśnienia akustycznego z ultraszybkim atakiem, realistyczną reakcją przejściową i bardzo niskimi stratami ciepła.

DOSKONAŁE PRZETWORNIKI

Drivery ciśnieniowe ND 840 i ND 940 wykonane z czystego tytanu, z odpowiednio 3-calową i 4-calową cewką drgającą, pozwalają na uzyskanie punktu podziału przy zaledwie 800 Hz i 650 Hz. Zapewnia to lepszą odpowiedź impulsową, szybki zanik i doskonałą wydajność. Lekkie i mocne przetworniki neodymowe RCF zapewniają optymalną wydajność i niezawodność.

BASS MOTION CONTROL

Zaawansowane zarządzanie wychyleniem głośnika niskotonowego zwiększa liniowość i poprawia uderzenie basu dzięki radykalnemu nowemu podejściu. BMC rozszerza najniższą słyszalną częstotliwość bez wpływu na stabilność przetwornika, ograniczając nadmierne wychylenia, zapewniając większą niezawodność i doskonałą wydajność przy wysokich poziomach głośności.

Łącząc opatentowane przez RCF algorytmy FiRPHASE i Bass Motion Control, idealnie dostrojone do każdego modelu, publiczność doświadczy absolutnej czystości reprodukcji wokalu i głębokiego, mocnego basu. Wytrzymała obudowa wykonana w całości z drewna jest łatwa do przenoszenia i może być zamocowana na statywie, podwieszana, na ścianie lub na kratownicy za pomocą wielu dostępnych punktów mocowania.

Nowe kolumny możesz zamówić już teraz w przedsprzedaży.

Poznaj całą rodzinę RCF NX 9

Katalog Produktów