Orange Box i Orange Box-L - nowe głośniki Bluetooth od Orange Amps

2023-08-29

Orange Amps, znany producent wzmacniaczy gitarowych, rozszerza swoją ofertę o dwa nowe głośniki Bluetooth: Orange Box i Orange Box-L.

Orange Box to przenośny głośnik o zasilaniu bateryjnym, który waży zaledwie 3 kg i zapewnia do 15 godzin pracy na baterii. Posiada 4-calowy głośnik niskotonowy i dwa 2-calowe głośniki wysokotonowe. Orange Box-L to większy głośnik z subwooferem, który waży 4,3 kg. Posiada 5-calowy subwoofer i dwa głośniki 2-calowe wysokotonowe. Jest on zasilany z sieci.

Oba głośniki mają charakterystyczny dla wzmacniaczy Orange wygląd i solidną konstrukcję. Zapewniają „kontrolowane, mocne, zdecydowane basy i gładkie, naturalne średnie i wysokie tony“. Barwę brzmienia można dostroić analogowym korektorem.

Głośniki Orange Box i Orange Box-L mogą być sparowane z urządzeniami mobilnymi lub komputerami bezprzewodowo za pomocą protokołu Bluetooth 5. Mają także wejście AUX stereo jack 3,5 mm, dzięki czemu można doprowadzić do nich dźwięk z różnych źródeł.

 

Głośniki Orange Box i Orange Box-L to świetny wybór dla osób szukających wysokiej jakości głośników Bluetooth o atrakcyjnym wyglądzie i solidnej konstrukcji. Świetnie sprawdzą się do słuchania muzyki, oglądania filmów i grania w gry.

Pełny opis produktów można znaleźć na stronie producenta:

https://orangeamps.com/product/orange-box/

https://orangeamps.com/product/orange-box-l/

Katalog Produktów