Wzmacniacz, który ma wszystko - Orange OR30

2023-08-10

Orange Amplification zaprezentował nowy, całkowicie lampowy wzmacniacz OR30 z nożnym załączaniem boostu i nową funkcją Bright Switch. Wzmacniacz jest zaprojektowany i budowany w Wielkiej Brytanii, a jego moc wynosi 30 watów. OR30 jest prawdopodobnie najgłośniejszym 30-watowym wzmacniaczem na rynku, a w testach osiąga podobne odczyty ciśnienia akustycznego jak konstrukcje znacznie powyżej 30 watów.

OR30 to wszechstronny wzmacniacz, który może generować szeroką gamę brzmień, od super czystego po crunch, aż do ryczącej saturacji. Wzmacniacz posiada także w pełni lampową pętlę FX, która pozwala na dodanie efektów zewnętrznych.

 

Nowe funkcje:

Wzmacniacze Orange zostały wyposażone w nową funkcję Bright Switch. Przełącznik ten oferuje szeroki zakres możliwości kształtowania brzmienia, od delikatnego podbicia wysokich tonów po bardziej wyraziste i agresywne brzmienie. W trybie neutralnym Bright Switch sprawia, że wzmacniacz staje się idealną platformą dla efektów, pozwalając przesterom w kostkach na efektywne dopalenie brzmienia wzmacniacza. Przesunięty w lewo przełącznik zapewnia delikatne podbicie wysokich tonów w celu interakcji z TONE, a po przesunięciu w prawo daje szersze podbicie tonów wysokich, które naprawdę wyostrza barwę.

Przełączany nożnie boost to dodatkowa opcja, która daje gitarzystom jeszcze większą elastyczność. Umożliwia on płynne przejście od rytmu do gry solo, zapewniając skok mocy potrzebny do uzyskania mocnego i wyrazistego brzmienia. Specjalnie zaprojektowane dławiki i transformatory wyjściowe firmy Orange zapewniają czysty i mocny dźwięk, nawet przy wysokim poziomie głośności.

OR30 jest niesamowitym jednokanałowym wzmacniaczem, który oferuje szeroką gamę brzmień i możliwości kształtowania dźwięku. Wzmacniacz jest zbudowany w UK z komponentów najwyższej jakości i jest zaprojektowany z myślą o łatwej konserwacji i serwisowaniu przez techników. Jeśli szukasz wszechstronnego i niezawodnego wzmacniacza, OR30 to doskonały wybór.

Aby dowiedzieć się więcej o nowym wzmacniaczu OR30 i wszystkich innych produktach Orange Amp, odwiedź stronę www.orangeamps.com

Katalog Produktów