RCF wprowadza TT+ AUDIO jako nową niezależną markę

2023-07-21

Reggio Emilia, Włochy - RCF wprowadza TT+ AUDIO, nową markę premium opartą na wieloletnim doświadczeniu RCF w projektowaniu wysokowydajnych produktów, które zapewniają zintegrowane, niezawodne rozwiązania dla profesjonalistów poszukujących najwyższej jakości wzmocnienia dźwięku. Kompleksowe podejście nowej marki do projektowania produktów, innowacyjna inżynieria i niezawodność sprawdzona w trasach koncertowych sprawiają, że jest to najlepsze rozwiązanie dla profesjonalistów koncertowych i wysokiej jakości stałych instalacji.

Wyraziste, trójwymiarowe logo TT+ AUDIO wykracza poza tradycyjne wzornictwo, stając się emblematem. Symbolizuje sportowy, solidny wizerunek, z poczuciem symetrii, który przedstawia niekończącą się podróż firmy w równoważeniu precyzji reprodukcji, użyteczności, integracji i spójnego zasięgu. Pierwszą linią produktów z nowym logo jest wysokowydajny system GTX Line Array.

Dyrektor generalny RCF, Fausto Incerti, stwierdza:

Kiedy wprowadziliśmy linię produktów TT+ w 2006 roku, naszą wizją było zaoferowanie profesjonalnego sprzętu audio, który zapewnia najwyższą wydajność zarówno w zastosowaniach turystycznych, jak i teatralnych. TT+ przekroczył oczekiwania i stał się liderem dzięki swojej innowacyjności i sukcesowi. Teraz pokazał swój potencjał, aby przekształcić się w nową i niezależną markę premium.

TT+ AUDIO wierzy w absolutną kontrolę nad każdym aspektem projektowania, inżynierii i produkcji, co skutkuje produktami, które mogą wytrzymać rygory tras koncertowych i ekstremalne warunki pogodowe przy optymalnej spójności i interoperacyjności. Dzięki integracji sieciowej, prostemu okablowaniu i wszechstronnemu zdalnemu zarządzaniu, solidna integracja sprzętu i oprogramowania TT+ AUDIO zapewnia spójne i niezawodne wyniki od jednego występu do drugiego.

Incerti wita nową markę z jasną misją na przyszłość:

Od ponad 70 lat RCF jest pionierem inżynierii audio. Wraz z debiutem TT+ AUDIO rozpoczynamy kolejny etap tej podróży, wprowadzając dedykowany zespół, który będzie napędzał przyszłość dźwięku. Utworzenie TT+ AUDIO oznacza dla nas nowy rozdział możliwości. Z niecierpliwością czekamy na dalszą drogę.

Katalog Produktów