TT+ AUDIO debiutuje z systemem GTX Line Array

2023-07-24

Nowy system GTX Line Array firmy TT+ AUDIO zaczyna się od przyszłościowej koncepcji zewnętrznego wzmacniacza i dodaje innowacje w elektronice, konstrukcji przetworników, okablowaniu i sprzęcie do montażu. Rezultatem jest system line array, który odpowiada na pełen zakres wyzwań stojących przed profesjonalistami zajmującymi się nagłośnieniem tras koncertowych i instalatorami dużych systemów, oferując jednocześnie przełomową wydajność i jakość dźwięku.

W przeciwieństwie do innych produktów TT+ AUDIO, nowy system GTX oddziela wzmacniacz mocy od obudowy głośnika, przenosząc go do nowo zaprojektowanych touringowych skrzyń rack, z których każdy zawiera do trzech 4-kanałowych wzmacniaczy DSP XPS 16K i obejmuje zasilanie prądem przemiennym, routing sygnału i połączenia sieciowe. Jedno wytrzymałe, wodoodporne złącze zasilania zapewnia usprawnione okablowanie od szafy rack do modułów systemu. Ta rozszerzona filozofia zarządzania zasilaniem płynnie integruje samodzielnie i zewnętrznie zasilane moduły TT+ za pośrednictwem platformy zarządzania RDNet, zapewniając bezproblemowe zarządzanie systemami hybrydowymi.

Nowo opracowane przez TT+ AUDIO przetworniki Precision TransducersTM zawierają zaawansowane struktury napędu, wielowarstwowe cewki drgające i nadmiarowe magnesy zapewniające wysoką wydajność i ekstremalną moc. Opatentowane falowody zapewniają precyzyjne pokrycie dla szerokopasmowych przetworników ciśnieniowych. Subwoofer GTS, zaprojektowany z myślą o ekstremalnie szybkim przyśpieszeniu, wyposażony jest w dwa przetworniki stożkowe o średnicy 48 cm (19"), każdy z bezpiecznym skokiem międzyszczytowym masy ruchomej tłoka 56 mm (2,2"). Wzmacniacz XPS 16K dostarcza 16 000 W mocy ciągłej o niskim poziomie zniekształceń z ogromnym zapasem dynamiki i jest wyposażony w opatentowane algorytmy kształtowania wydajności głośników.

Modele GTX obejmują trójdrożny moduł liniowy GTX 12, dwudrożny moduł liniowy GTX 10 oraz wysokowydajny subwoofer GTS 29. Obudowy są wykonane z wodoodpornej sklejki brzozowej i pokryte trwałą powłoką poliuretanową. Zoptymalizowany osprzęt montażowy oferuje ekipom koncertowym i instalacyjnym szybką i wydajną konfigurację po zawieszeniu lub ułożeniu w stack, z blokadami zapobiegającymi grzechotaniu i unikalnym mechanizmem zawiasów, który wsuwa się w pozycję po ustawieniu w trybie naciągu lub ściskania.

Platforma zarządzania RDNet firmy TT+ AUDIO, obecnie w wersji 5.0, jest dostarczana z nową platformą projektowania, modelowania i symulacji Shape D3D. Użytkownicy mogą zdefiniować trójwymiarową reprezentację miejsca i korzystać z wielu wirtualnych mikrofonów lub sprawdzać pomiary symulowanej odpowiedzi systemu w podczerwieni; RDNet importuje następnie dane z Shape D3D w celu wygenerowania sterowania i zapewnienia pełnej konfiguracji systemu.

Alessandro Manini, dyrektor ds. badań i rozwoju w TT+ AUDIO, powiedział:

Nasz nowy system GTX Line Array jest kulminacją 70-letniego doświadczenia w dostarczaniu systemów głośnikowych dla najlepszych firm nagłośnieniowych na świecie. Naszym celem jest wykorzystanie tego doświadczenia, aby sprostać pełnemu zakresowi wyzwań stojących przed profesjonalistami zajmującymi się nagłośnieniem tras koncertowych i instalatorami systemów w dużych obiektach. Wychodząc od filozofii bezkompromisowości, spędziliśmy ostatnie dwa lata testując i udoskonalając system GTX zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, aby znaleźć idealne połączenie mocy i czystości dźwięku dla wszystkich rodzajów wydarzeń. Jesteśmy bardzo dumni z końcowego rezultatu. To system audio, który mówi sam za siebie.

Katalog Produktów