Przedstawiciele marki SUPERLUX z wizytą u polskiego dystrybutora.

2023-05-12

Wiosna to dobry czas aby omawiać i w dalszym ciągu umacniać swoje partnerstwo biznesowe w każdej branży. Odwiedzili nas przedstawiciele tajwańskiego producenta SUPERLUX którego jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce od 20-lat! Chociaż systematycznie widzimy się na wszelakiego rodzaju branżowych targach, kilkudniowa wizyta to zupełnie coś innego.

W trakcie spotkania w naszej siedzibie zostały poruszone zagadnienia związane z zapotrzebowaniem polskiego rynku na poszczególne produkty producenta, wizja dalszej przyszłości i oczekiwania klientów końcowych marki SUPERLUX.

Nie obyło się bez NOWOŚCI, które zostały zaprezentowane a już wkrótce trafią na linie produkcyjną i do sprzedaży w Polsce. Szczegóły będziemy publikować w osobnych artykułach.

Nie tylko o produktach i o branży.... Być u nas i nie pokazać gościom pięknego miasta Kraków i okolic? Spacer po ulicach centrum miasta, polska tradycyjna kuchnia wraz z lokalnymi napojami zrobiły na naszych gościach bardzo dobre wrażenie, a wizyta w Miejscu Pamięci i Muzeum AUSCHWITZ-BIRKENAU to coś o czym będą mówić szczególnie u siebie w kraju.
 

Katalog Produktów