Orange sponsoruje kierowcę rajdowego Jamesa Williamsa

2023-03-28

Orange sponsoruje kierowcę rajdowego Jamesa Williamsa!!!

Orange Amplification z przyjemnością ogłasza swoje ponowne wejście w sporty motorowe i sponsorowanie początkującego kierowcy rajdowego, Jamesa Williamsa, w Motorsport UK British Rally 2023 Championship. W mistrzostwach 2022, w swoim debiutanckim sezonie, James zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej i był pierwszym debiutantem.James to młody walijski kierowca rajdowy, który szybko wyrobił sobie nazwisko w brytyjskich rajdach. Podczas rywalizacji w serii Junior Feeder, zanotował trzy zwycięstwa i sześć kolejnych miejsc na podium. Przejście Williamsa do zawodów seniorskich rozpoczęło się w 2022 roku i planuje on odnieść jeszcze większy sukces w nadchodzącym sezonie w swoim nowym Fordzie Fiesta Rally2, przygotowanym przez NPL Motorsport we współpracy z MSPORT.

Kiedy Williams poznał Cliffa Coopera, założyciela i dyrektora generalnego Orange Amps, stało się jasne, że dzielą wspólny etos. Williams skomentował:

"To absolutny zaszczyt reprezentować tak kultową markę i jeśli coś jest pewne, to to że w 2023 roku ten styl na pewno przyciągnie uwagę wszystkich".

Współpraca Orange z samochodami rozpoczęła się w 1969 roku, kiedy to wyprodukowali swoje kultowe Orange Buggies, a następnie przeszli do sponsorowania słynnego DJ-a BBC Johnnie Walkera w pomarańczowym samochodzie akcyjnym na początku lat 70-tych.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Jamesem nad jego wyzwaniem w Rajdowych Mistrzostwach Świata w 2023 roku",
skomentował Cliff Cooper.Zobacz "pomarańczowy" samochód rajdowy i jego kierowcę w całym kalendarzu 2023 Motorsport UK British Rally Championship:

Runda 1 - Malcolm Wilson Rally - Cockermouth - 11 marca
Runda 2 - Beatson's Building Supplies Jim Clark Rally - Duns - 26/27 maja
Runda 3 - Ardeca Ypres Rally - Ypres, Belgia - 23/24 czerwca
Runda 4 - Modern Tyres Ulster Rally - Newry - 18/19 sierpnia
Runda 5 - Get Connected Rali Ceredigion - Aberystwyth - 2/3 września
Runda 6 - Trackrod Rally Yorkshire - Filey - 22/23 września
Runda 7 - Visit Conwy Cambrian Rally - Llandudno - 27/28 października
 

Katalog Produktów