KV2 Audio na Prolight & Sound 2023 w Frankfurcie

2023-03-23
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3

Po niezwykle pracowitych targach ISE w Barcelonie, firma KV2 z niecierpliwością czeka na ProLight & Sound we Frankfurcie, aby zaprezentować swoje najnowsze produkty. Wśród nich znajdą się między innymi niedawno wprowadzony wąski model ESR106 oraz dedykowany wzmacniacz ESR2600D oparty na autorskiej technologii SLA firmy KV2, które zadebiutowały na ISE; potężny monitor sceniczny ESM312 oraz najmniejszy głośnik z oferty KV2 - ESD Cube. Firma KV2 zaprezentuje również tradycyjnie swoje demonstracje na żywo, w tym roku z wykorzystaniem wysokowydajnego systemu VHD2.0 w zewnętrznej hali Live Sound Arena.

ESR106 to najnowszy dodatek do serii ESR - paczek typu "wszystko w jednym", zaprojektowanych w celu zapewnienia czystej, szczegółowej reprodukcji na dużym obszarze. Typowe zastosowania obejmują teatry, domy modlitwy, centra kultury/wydarzeń i sale koncertowe. Podobnie jak reszta serii, nowy smukły ESR106 jest aktywnym systemem 3-drożnym. Wykorzystuje on unikalną kolumnową matrycę wielu 6-calowych głośników niskotonowych dla niezrównanej, wysokiej jakości reprodukcji wokalu i muzyki w trudnych akustycznie przestrzeniach i środowiskach. ESR106 posiada kontrolowane pokrycie przy niskich i średnich częstotliwościach, aby zredukować odbicia wewnątrz pomieszczeń, a dyskretna, niskoprofilowa obudowa zawiera wiele punktów mocowania dla zewnętrznych uchwytów i flyware. Jednakże, w przeciwieństwie do swoich rodzeństw, ESR106 może być używany tylko w pionie.

ESR106 jest kontrolowany i napędzany przez dedykowany wzmacniacz ESR2600D, dwukanałowy (stereo), trójdrożny, aktywny system kontroli i wzmocnienia mieszczący całe przetwarzanie sygnału i wzmocnienie w module 4RU, jak również zapewniający funkcje kontroli i zwrotnicy dla dodania zewnętrznych kolumn subwoofera, jeśli jest to wymagane, wykorzystując zewnętrzne wzmacniacze. W trybie stereo ESR2600D zasila dwa ESR106 i jest konfigurowany za pomocą panelu przedniego lub zdalnie za pomocą narzędzia KV2 Control & Diagnostics Tool.

Wprowadzony na rynek w zeszłym roku ESM312 jest największym i najmocniejszym z rozwiązań KV2 w zakresie monitorowania sceny. Pasywny system 3-drożny z dwoma głośnikami niskotonowymi 12" w układzie bass reflex, pojedynczym głośnikiem niskotonowym 6" w układzie tubowym oraz 1" głośnikiem ciśnieniowym, ESM312 może być wykorzystany do wszystkich zastosowań monitorowania na dużą skalę, gdzie wymagane jest szybkie i łatwe skonfigurowanie.

ESD Cube to jak do tej pory najbardziej spektakularne rozwiązanie audio firmy KV2. Moc wyjściowa tego ultrakompaktowego, pasywnego, 5-calowego głośnika zaprzecza jego niewielkim rozmiarom, dzięki czemu stanowi on idealne rozwiązanie w przypadku zastosowań wymagających wysokiej jakości rozproszonego lub peryferyjnego wzmocnienia dźwięku w dyskretnej obudowie.

Wreszcie, goście, którzy zapuszczą się na zewnątrz do Live Sound Arena, będą mieli okazję usłyszeć potężny system VHD2.0 firmy KV2. Zaprojektowane specjalnie dla rynku dźwięku koncertowego, systemy VHD oferują niezrównaną moc, jakość i pokrycie w połączeniu z ogromną oszczędnością kosztów w stosunku do tradycyjnych rozwiązań line array w zakresie rozmiaru, wagi, transportu, przechowywania i czasu konfiguracji.

Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy wystawiać się na PL&S w 2023 roku" - mówi dyrektor generalny KV2, George Krampera Jr. Wspieramy tę imprezę od wielu lat i pomimo jej zmniejszonego rozmiaru, nadal jest to dla nas doskonała prezentacja. Przemawia do sedna naszej bazy klientów, a możliwość przeprowadzenia demonstracji na żywo, na świeżym powietrzu jest dla nas ogromna. Kiedy ludzie usłyszą produkty dla siebie, a nawet będą mieli szansę porównać je z innymi producentami, jak to możliwe w Live Sound Arena, to robi różnicę. Z niecierpliwością czekamy, aby Was tam zobaczyć!

KV2 Audio można znaleźć na stoisku #A07, w hali 11 na PLS 2023, Frankfurt Messe, 25-28 kwietnia.
 

Katalog Produktów