Production Corp pobudza serca do wyścigów z RCF HDL 20-A na Motogp

2023-03-13
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5

Victoria, Australia - Od skromnych początków jako lokalna firma zajmująca się wynajmem sprzętu na imprezy w Victorii, Production Corp przeszła niezwykłą ewolucję. Działając od ponad 15 lat, firma ugruntowała swoją pozycję w branży i stała się godnym uwagi dostawcą sprzętu audio, wizualnego, oświetlenia i mobilnych scen do produkcji na żywo. Od momentu przejęcia sterów w 2022 roku właściciel firmy Production Corp, Eden Jefferson, z entuzjazmem podchodzi do rozwoju firmy, rozszerzając ofertę rozwiązań w zakresie wynajmu o ściany wideo LED oraz kolekcję najnowocześniejszych systemów głośnikowych RCF.

Czerpiąc z wcześniejszego doświadczenia w prowadzeniu przez pięć lat udanej firmy zajmującej się ściankami wideo, Eden łączy swoją pasję do efektów wizualnych z wysokiej jakości dźwiękiem, aby zapewnić efektowne wrażenia. Realizując tę wizję, Production Corp wykazała się zaangażowaniem w swoją pracę podczas ostatniego wyścigu MotoGP na Phillip Island.

MotoGP rozgrywane na malowniczym torze Phillip Island Grand Prix Circuit to ikoniczny element krajobrazu kulturalnego wyspy, który od 1997 r. przyciąga tłumy, by cieszyć się warkotem silników motocyklowych. Biorąc pod uwagę, że w 2022 roku na imprezie pojawiło się ponad 90 000 osób, zaangażowanie Production Corp było niebagatelnym przedsięwzięciem. Obsługując scenę, na której od dnia do nocy odbywa się mnóstwo imprez na żywo, Eden wyjaśnia, dlaczego wybrał do tego wydarzenia system line array HDL 20-A firmy RCF:

Na scenę MotoGP potrzebowaliśmy czegoś, co będzie miało potężną moc. Wybraliśmy cztery zestawy RCF HDL 20-A ustawione w szeregu po obu stronach sceny, z dwoma 18-calowymi subwooferami SUB 8006-AS. Uwielbiam HDL 20-A, nazywamy je naszymi "bogami piorunów", ponieważ mają wielką klarowność i moc. Nie spodziewałbyś się tego po tak lekkiej obudowie, ale one naprawdę dobrze wykonały swoją pracę i miotały na dużą odległość.

Napędzane przez wysokowydajny dwudrożny wzmacniacz cyfrowy, elementy line array HDL 20-A oferują wyjątkowy stosunek mocy do wagi, ważąc 30 kg, a jednocześnie są w stanie osiągnąć niebotyczny 135 dB max SPL przy minimalnym nakładzie energii. Ta zaleta w szczególności przykuła uwagę Edena:

Moją absolutnie ulubioną rzeczą w używaniu kolumn RCF HDL 20-A jest ich zużycie energii. Jest to coś, co zauważyłem obserwując wydarzenia w tle - dostajesz sprzęt, który jest o wiele bardziej wydajny energetycznie niż wiele innych produktów na rynku. W przypadku niektórych imprez, naprawdę trzeba mieć na uwadze zużycie energii, ale technologia stojąca za marką RCF jest tak wydajna w zakresie tego, co zużywa w porównaniu z tym, co wyrzuca. Zwłaszcza w niektórych pubach i miejscach z gniazdkami 10 Amp - wiesz, że sprzęt RCF będzie działał, brzmiał fantastycznie i nie będzie powodował wyłączenia obwodów.

Powołując się na korzyści płynące z trwałości, wagi i jakości dźwięku, Eden wyjaśnia, że system HDL 20-A jest jego ulubionym wyborem dla szeregu aplikacji Production Corp:

Są trzy powody, dla których wybieramy je jako nasze główne głośniki: niesamowita klarowność, ogromny stosunek mocy do wagi i ładny długi rzut. Są również bardzo uniwersalne, uwielbiamy je podwieszać i świetnie nadają się do układania na ziemi. To co mam z używania systemu HDL 20-A i innych urządzeń RCF to zero kompromisów - architektura tak łatwo spełnia wszystkie podstawy. Graliśmy z wieloma innymi systemami i wszystkie mają małe obszary kompromisu, ale to nie zdarza się z RCF. Co najlepsze, ich produkty są odporne na uderzenia. W tej branży rzeczy na pewno są rzucane i mogą nie być traktowane w sposób uprzejmy podczas koncertów - mieliśmy kilka innych rzeczy, które się rozpadły, ale RCF po prostu trzyma się mocno.

Zagorzały entuzjasta RCF, Eden wykorzystuje również kolekcję innych rozwiązań tej marki, aby uzupełnić swój arsenał słuchowy:

System RCF z serii 4PRO absolutnie kopie; to nasz idealny zestaw do pubu. Doskonale nadaje się do wnętrz lokali i bez problemu radzi sobie z 500 osobami. Uwielbiamy też monitory HD 10-A, również ze względu na ich rozmiar i to, co potrafią - są to naprawdę miłe małe monitory, zwłaszcza gdy przestrzeń na scenie jest ograniczona. Powinienem też wspomnieć o ART 715-A! Są świetne na mniejsze koncerty lub jako front-fill na większych koncertach - i jeśli skończyłyby się HDL-ki i musielibyśmy je wszystkie podwiesić, naszym następnym podejściem byłoby użycie 715-ek. Wątpię, że wkrótce nam się skończą, ponieważ planuję zaopatrzyć się w więcej głośników HDL 20-A i subów SUB 8006-AS, ponieważ wywołują uśmiech na mojej twarzy za każdym razem, gdy ich używam.

Katalog Produktów