KV2 Audio System ES

2010-06-14
Dalej
Przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4

Seria ES jest wcieleniem filozofii KV2 Audio, ukierunkowanej do nagłośnienia żywej muzyki, oraz instalacji AV. Naprawdę skalowalny system, kompaktowy - modularny, z elektroniką i wzmocnieniem zamkniętym w osobnej jednostce EPAK 2500R.

Umieszczenie aktywnej elektroniki poza kolumnami pozwoliło na zmniejszenie wagi, i ułatwienie transportu kolumn - zwiększając elastyczność. Jednostka kontrolna EPAK R2500 posiada cztery specyficzne wzmacniacze, elektroniczne filtry cossovera, dostosowanie opóźnień, korekcję zabezpieczenia systemu oraz kontrolę poziomu.

Technologia systemu ES

Wykorzystując technologię DSD™, Trans-Coil, Azotowe powlekanie NPVD, i perfekcyjnie dopasowane wzmacniacze, moduł wysoko i średnio tonowy ES 1.0 i wzmacniacz EPAK 2500R tworzą rdzeń niesamowitego dźwięku, i niewiarygodnej dynamiki w systemie ES.

Każdy moduł ES 1.0 wymaga do wzmacniacza EPAK R2500 do zasilenia, 12" woofera mid bass, 6" głośnik średniotonowy, oraz nowy neodymowy driver 1,75" w technologii NPVD. Wszystkie głośniki są umieszczone w tubach. Tubę wysokotonową można obracać, dzięki czemu można skonfigurować system poziomo lub pionowo, oraz połączyć dwa moduły razem, i uzyskać potężne dalekosiężny system ES.

Bas tworzony według potrzeb

Kontroler EPAK R2500, posiada czwarty wzmacniacz do zasilenia dedykowanych subwooferów serii ES - równie dobrze jak wzmacnia sygnał w trójdrożnej kolumnie ES 1.0

ES 1.5 to lekka obudowa z jednym 15" głośnikiem, ES 1.8 to subwoofer 18" w obudowie tubowej, ES 2.5 / 2.6 to konstrukcja asymetryczna oparta na dwóch 15" głośnikach, dostępna w wersji 4Ohm (ES 2.5) oraz 8Ohm (ES 2.6).

Niewiarygodnie proste ustawienie

System ES został zaprojektowany by nie sprawiać trudności przy konfiguracji oraz pracy. Większość systemów posiada dużą liczbę elementów zewnętrznych, optymalizując pracę całości. My zawarliśmy to wszystko razem z wzmacniaczami w jednym urządzeniu Epak R2500. Wielopozycyjny przełącznik umożliwia wybranie różnej konfiguracji basów, jaką zdecydujesz użyć. Podepnij wybierz i graj.

Drobiazgowo zaprojektowana elektronika sterująca, wewnątrz EPAK R2500, ciągle monitoruje i zabezpiecza relacje pomiędzy każdym wzmacniaczem i komponentem, dając dokładną ilość i rodzaj mocy na cały system.

Gdy masz możliwość perfekcyjnie dostosować wzmacniacz do każdego z przetworników, otwiera się świat niewiarygodnych osiągów systemu, który nie jest możliwy do osiągnięcia w żadnym pasywnym systemie. Wiarygodność systemu wzrasta radykalnie, razem z jakością dźwięku. Z tym rodzajem precyzji i efektywności, będziesz zachwycony jakością, głębią, poziomem i rozdzielczością dźwięku, produkowaną przez system ES.

Dalej
Przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4

Katalog Produktów