KV2 Audio wzbogaca ofertę ESD o ESD8

2022-12-12

Seria dwudrożnych i trójdrożnych pasywnych głośników ESD firmy KV2 oferuje szeroką gamę rozwiązań głośnikowych, począwszy od ultrakompaktowego ESD Cube, który idealnie nadaje się do wzmocnienia peryferyjnego w barach, teatrach, klubach, domach kultury, muzeach itp. aż po potężne ESD15 i ESD36. ESD15 może pełnić rolę samodzielnego systemu PA/monitora dzięki doskonałej charakterystyce basowej, natomiast ESD36 znalazł uznanie wśród firm wynajmujących i produkujących sprzęt AV, a także na rynku teatralnym i kultowym jako potężne, pełnozakresowe rozwiązanie o doskonałej zrozumiałości wokali w kompaktowym formacie. Firma KV2 z przyjemnością rozszerza swoją ofertę o model ESD8, który plasuje się pomiędzy istniejącymi modelami ESD6 i ESD10.

Jak sama nazwa wskazuje, ESD8 to kompaktowy, pasywny, 2-drożny głośnik pełnozakresowy o dużej mocy, wyposażony w 8-calowy przetwornik niskotonowy z trans-cewką oraz 1-calowy przetwornik ciśnieniowy połączony z tubą o szerokiej dyspersji. Prezentuje się w sposób konserwatywny, podobnie jak reszta serii, w unikalnej, niskoprofilowej obudowie z brzozy bałtyckiej i zaprojektowany tak, aby zapewnić nadzwyczajną precyzję mowy i muzyki, ESD8 zapewnia płynną odpowiedź hi fidelity i dostarcza naturalną jakość i poziom dźwięku, który jest lepszy od wielu większych produktów konkurencyjnych.

Idealny jako główny głośnik systemu lub jako uzupełnienie dla większych systemów, elastyczny ESD8 może być szybko i sprawnie zastosowany na podestach, stojakach lub podwieszony. Zakres zastosowań sięga od prezentacji korporacyjnych i funkcji do wypełnienia, bliskiego monitorowania lub instalacji. W połączeniu z subwooferami - których jest cztery do wyboru w serii ESD - ESD8 oferuje wysokiej jakości wydajność w pełnym zakresie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę produktu ESD8 lub zobacz nas na ISE 2023, stanowisko 7G550.
 

Katalog Produktów