ART DJ PRE II przedwzmacniacz gramofonowy

2014-06-11

DJ PRE II to wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy zaprojektowany do pracy w domu jak i studio. Działa on jako interfejs pomiędzy gramofonem a systemem rejestrującym dźwięk. Pojemność wejścia analogowego można przełączać pomiędzy 100pF i 200pF. Przełączany filtr górnoprzepustowy usuwa hałas gramofonu zostawiając nietknięty dźwięk. Przedni regulator wzmocnienia oraz dioda sygnału przesterowania umożliwiają optymalizację wzmocnienia przedwzmacniacza w szerokim zakresie różnego rodzajów źródeł dźwięku. Wbudowany nisko szumowy przedwzmacniacz Phono jest bardzo dokładny i precyzyjnie spełnia standardy RIAA. Wyjście liniowe posiada niską impedancję i może pracować z każdą kartą dźwiękową.

DJ PRE II jest wykonany w całości z anodowanego aluminium, w kolorze czarnym. Urządzenie można zasilać z różnych zewnętrznych zasilaczy.

Jeżeli potrzebujesz nagłośnić i poddać korekcji swoje nagrania winylowe, i następnie podłączyć do swojej dźwiękowej stacji roboczej, karty muzycznej czy po prostu do monitorów, DJ PRE II zapewni nieskazitelnie czystą reprodukcję dźwięku mieszcząc się w poręcznej i wytrzymałej obudowie.

Zobacz powiązane produkty:

Katalog Produktów