KV2 przygotowuje scenę na prolight + sound 2024

2024-03-07
Galeria zdjęcie 1

Targi ProLight + Sound 2024, które odbędą się w dniach 19-22 marca we Frankfurcie, będą ważnym wydarzeniem dla KV2 Audio i ich klientów. Jedną z najważniejszych atrakcji jest Live Sound Arena znajdująca się poza halą 11, gdzie KV2 organizuje cztery demonstracje dziennie, które niezmiennie przyciągają ogromną publiczność.

"Uczestniczymy w strefie demonstracyjnej Live Sound Arena w prolight + sound co roku od prawie 20 lat (oczywiście z wyjątkiem lat COVID)", mówi George Krampera, jr, dyrektor generalny KV2. "Z naszego doświadczenia wynika, że ten obszar demonstracyjny jest najlepszą konfiguracją demonstracyjną na targach w dowolnym miejscu i zawsze był dla nas niezwykle udany. W rzeczywistości jest to główny powód, dla którego wspieramy targi od tak dawna, pomimo ich zmniejszonego rozmiaru, ponieważ nadal dostrzegamy ogromną wartość w demonstracjach na żywo, które są dobrze skonfigurowane i dobrze prowadzone, oferując niezwykle realistyczne warunki zewnętrzne dla wszystkich uczestników ".

KV2 zademonstruje swój potężny system VHD2, system dalekiego zasięgu zaprojektowany dla publiczności do 20,000 osób bez potrzeby dodatkowych opóźnień.  Część flagowej serii VHD (Very High Definition), VHD2 - podobnie jak reszta serii - oferuje niezrównaną jakość, moc i zasięg oraz - dzięki niewielkiej wadze i kompaktowej obudowie - znaczne oszczędności dla firm wynajmujących pod względem kosztów transportu i przechowywania, a także czasu konfiguracji.

Odwiedzający targi ProLight + Sound 2024 mogą obejrzeć prezentacje KV2 w Live Sound Arena codziennie w następujących godzinach. Każde demo trwa 10 minut, więc nie spóźnij się!

Od wtorku 19 marca do piątku 22 marca:

    11:20
    13:20
    14:50
    16:40 (z wyjątkiem piątku)

Wewnątrz hali 11 na stoisku KV2 A07 zostanie zaprezentowana gama produktów, w tym najnowszy członek aktywnej serii głośników EX, EX28.  Jest to 2,5-drożny, pełnozakresowy aktywny system głośnikowy, który opiera się na sukcesie EX26, dodając jednocześnie dalsze rozszerzenie niskich częstotliwości. Jego kompaktowy profil sprawia, że idealnie nadaje się do wielu zastosowań FOH i wypełnień w każdym środowisku, które wymaga najwyższej jakości w kompaktowej obudowie, w tym w teatrach, obiektach rekreacyjnych, domach modlitwy i salach koncertowych. Dwa indywidualnie zaprojektowane 8-calowe neodymowe głośniki nisko-średniotonowe oferują Transcoil dla lepszej wydajności wokalnej i rozszerzonego basu dla sekcji niskich częstotliwości, wraz z neodymowym driverem ciśnieniowym zamontowanym na tubie 100° na 80°.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach PL+S 2024, hala 11 A07.

Katalog Produktów