RCF HDL Line Array jest katalizatorem imprezy w klubie nocnym Kemistry na Florydzie

2023-12-27
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4 Galeria zdjęcie 5

Fort Lauderdale, Floryda - Fanatycy muzyki elektronicznej w Fort Lauderdale mają przed sobą nie lada gratkę w postaci otwarcia Kemistry Nightclub, najnowszego w mieście hotspotu dla wszystkich rzeczy związanych z EDM. Wyposażony w system audio RCF HDL o dużej mocy, nowy lokal jest doskonałym przykładem tego, co dzieje się po zmieszaniu odpowiednich składników "Kemistry" podczas uruchamiania klubu nocnego.

Kemistry, tętniąca życiem scena muzyczna Południowej Florydy, jest u progu poważnej transformacji. Ma stać się centrum zarówno dla krajowych koncertów muzyki elektronicznej, jak i historycznych zjazdów i wydarzeń. Nadmorska społeczność jest fenomenem kulturowym, który łączy różne style muzyczne i doświadczenia z eksplozją dźwięku.

Członkami-założycielami tego nowego miejsca są trzej wizjonerzy rozrywki z Florydy: Angel Candelaria był wcześniej właścicielem klubu nocnego Cash Only; Danny Colica założył Hypnotic Productions i stał za produkcją Kemistry; Pepe Vargas jest wybitną postacią na scenie życia nocnego Florydy.

W naszym świecie i muzyce elektronicznej, w każdym miejscu, do którego ostatnio chodziłem, produkcja była słaba i rozczarowująca - powiedział Colica. Wiedziałem, że w przypadku Kemistry chcę, aby nasza publiczność była zanurzona w muzyce. Chcę czuć muzykę. Chcę, aby bas uderzał mnie w klatkę piersiową.

U podstaw wciągającego doświadczenia Kemistry leży zaangażowanie w jakość. Dzięki zdumiewającej mocy audio RCF wynoszącej 130 000 watów - dzięki matrycom liniowym RCF HDL 50-A [2x8] i 12 podwójnym 18-calowym aktywnym subwooferom RCF SUB 9006-AS - dźwięk jest nie tylko słyszalny; jest odczuwalny. Po tym, jak Antonio Tahan z Minihobby Florida profesjonalnie dostroił system, wszystko szybko się zgrało.

Reputacja RCF jako wiodącej marki w profesjonalnym sprzęcie audio jest znana z tego, że obiecuje klarowność i głębię, które dadzą naszej publiczności falę dźwiękowej błogości - dodaje Colica.

Kemistry skonfigurowało również niesamowity zestaw monitorów scenicznych z zestawami podłogowymi [2x4] HDL 30 i [2] subwooferami SUB 9004.

W świecie DJ-ów, wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na najwyższej jakości systemy monitorowe "Texas Headphones", zdecydowaliśmy się dać naszym artystom system HDL, aby spełnić i przekroczyć oczekiwania naszych artystów. Zawsze byliśmy zadowoleni z RCF; systemy zapewniają niesamowitą klarowność, doskonały SPL, mnóstwo headroomu i poziomy ciśnienia akustycznego przy niskich częstotliwościach, które dosłownie zapierają dech w piersiach w tym miejscu - mówi Colica.

Patroni są urzeczeni niestandardową instalacją ściany wideo 4K, najnowocześniejszymi oprawami oświetleniowymi Chauvet Professional oraz niestandardową kinetyczną instalacją kulową, która uzupełnia wrażenia wizualne, zapewniając, że każdy rytm jest nie tylko słyszalny, ale także widoczny w kaskadzie zsynchronizowanej luminescencji.

Nasze miejsce może wydawać się duże, ale jest bardzo kameralne - dodaje Candelaria. Niezależnie od tego, gdzie jesteś w klubie, masz dobrą widoczność na DJ-a, słyszysz go i jesteś wystarczająco blisko, aby poczuć się częścią imprezy.

Katalog Produktów