RCF zapewnia doskonałą zrozumiałość dla parku naukowo-technologicznego Taguspark w Portugalii

2023-12-08
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3

Duża sala widowiskowa w Taguspark, parku naukowo-technologicznym w Portugalii, została wyposażona w nowy sprzęt audiowizualny, w tym system dźwiękowy oparty na zestawie liniowym RCF HDL 10-A, głośnikach HD 10-A MK5 i subwooferach SUB 8004-AS.

Nowy system zapewnia doskonałą zrozumiałość i jakość dźwięku dla różnych zastosowań, w tym przedstawień, koncertów i konferencji. Głośniki liniowe RCF HDL 10-A zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wysokiej jakości dźwięk, nawet w trudnych warunkach akustycznych, a wszystko to w kompaktowej i dyskretnej obudowie. Głośniki HD 10-A MK5 są używane jako wypełnienia, a subwoofery SUB 8004-AS zapewniają potężne brzmienie basów.

System został zainstalowany przez Garrett Audiovisuais we współpracy z producentem Yellow Star Company. Garrett Audiovisuais jest oficjalnym dystrybutorem RCF w Portugalii i wiodącym dostawcą rozwiązań audio, wideo i oświetleniowych. Yellow Star Company to firma produkcyjna specjalizująca się w organizacji imprez, koncertów i festiwali.

Nowy system nagłośnienia w Taguspark stanowi znaczącą poprawę w stosunku do poprzedniego systemu. Zapewnia doskonałą zrozumiałość i jakość dźwięku dla różnych zastosowań i z pewnością poprawi wrażenia odwiedzających park przez wiele lat.

Katalog Produktów