BigCityBeats WORLD CLUB DOME Atlantis Edition - Jubileusz we Frankfurcie z RCF!

2023-08-04
Galeria zdjęcie 1 Galeria zdjęcie 2 Galeria zdjęcie 3 Galeria zdjęcie 4

W czerwcu, w ciągu trzech dni, 180 000 fanów muzyki klubowej przybyło do Deutsche Bank Park Frankfurt, aby świętować Atlantis Edition festiwalu BigCityBeats WORLD CLUB DOME. Podczas imprezy na 25 scenach przy gramofonach zasiadło 250 krajowych i międzynarodowych gwiazd sceny DJ-skiej. RCF był częścią festiwalu ze swoimi systemami dźwiękowymi na dwóch scenach i zapewnił tłuste basy, dropy i wokale. Dostawca usług eventowych HASA Eventtechnik był odpowiedzialny za te sceny podczas 10. rocznicy WORLD CLUB DOME i zapewnił sprzęt audio, konstrukcję sceny, wystrój, oświetlenie itp.

Przez trzy dni goście festiwalu cieszyli się doskonałym dźwiękiem i ciśnieniem aktywnych systemów RCF. Na jednej scenie HASA Eventtechnik wykorzystała 1x RCF SUB 8006-AS + 3x HDL 20-A line arrays umieszczone na subwooferach odpowiednio po prawej i lewej stronie. 1x SUB 9004-AS subwoofer i 1x HDL 20-A line array moduł używany do monitorowania na stoisku DJ. HASA wyposażyła drugą scenę w 2x RCF SUB 9004-AS i 4x moduły HDL 26-A Line Array po lewej i prawej stronie, również umieszczone na subwooferach. Konfiguracja monitoringu pozostała taka sama: 1x SUB 9004-AS + 1x HDL 20-A).

Pomimo mniejszej konfiguracji, Johannes Hahn z HASA Eventtechnik był zachwycony wydajnością systemu:

Dźwięk i ciśnienie subwooferów całkowicie nas przekonały. To, co te systemy zapewniają pod względem wydajności, jest naprawdę szalone w porównaniu z systemami, które były używane na innych scenach.

Łatwość obsługi była również dla niego decydującym punktem:

W przypadku mniejszej konfiguracji używaliśmy systemu bez RDNet i pracowaliśmy z prostym i przyjemnym sterowaniem modułami za pomocą przełączników z tyłu, co działa świetnie. Konfiguracja z pokrętłami ustawień z tyłu jednostek również działa łatwo i szybko. To idealne rozwiązanie, ponieważ czas jest zawsze niezwykle ważnym czynnikiem w biznesie realizowanym na żywo.

Katalog Produktów