Superlux HDB-331

2017-04-19

Podczas tegorocznych targów NAMM 2017 nie brakowało nowinek branżowych, najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i sprzętowych. Nie zabrakło również bardzo dobrze znanej i lubianej marki Superlux, która to również zaprezentowała swoje  najnowsze propozycje poszerzając tym samym i tak jakże już bogate portfolio. 

Tym razem inżynierowie firmy Superlux pomyśleli o użytkownikach, którzy lubią aktywnie spędzać czas. To właśnie z myślą o nich powstały najnowsze, sportowe słuchawki bluetooth HDB-331. Sprawią one że każdy spacer, lub też ćwiczenia fizyczne staną się czystą przyjemnością, a ulubiona i jednocześnie motywująca muzyka dostarczy jakże potrzebnej dawki dodatkowej energii.

Lekka, a zarazem solidna konstrukcja, bezprzewodowa łączność bluetooth dająca niesamowitą swobodę ruchu zapewniają niesamowity komfort podczas użytkowania nawet przy wykonywaniu bardzo energicznych ćwiczeń. 

8-śmio milimetrowy driver charakteryzuje się naturalnym, doskonale zrównoważonym dźwiękiem, prezentując krystaliczną czystość i niesamowitą dokładność przenoszonych brzmień.

Słuchawki są kompatybilne z wszystkimi smartfonami oraz urządzeniami bluetooth.

Nowoczesny wygląd, doskonała jakość wykonania, rewelacyjne brzmienie, to wszystko to co jest potrzebne do osiągnięcia pełnej satysfakcji i uznania użytkownika. Z całą pewnością można stwierdzić, że słuchawki Superlux HDB331, to idealne rozwiązanie zarówno dla zawodowców jak i amatorów, którzy oprócz zamiłowania do sportu pałają również miłością do dobrej muzyki, ceniąc sobie jednocześnie komfort i wygodę użytkowania.

Katalog Produktów