Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent

KRAMPERA - Nowa marka Wzmacniaczy bassowych w Arcade Audio

2011-01-24
Firma Arcade Audio z przyjemnością informuję iż z początkiem 2011r w naszej ofercie pojawia się najwyższej klasy system Basowy. System jest nowym dzieckiem firmy KV2, znanej z bardzo wysokiej jakości produktów Pro Audio. System jest równie dopracowany i wykonany jak produkty KV2.

Krampera bo tak nazywa się nowa marka jest wynikiem pasji głównego konstruktora Georga Krampery.

Pasja ta zaczęła się wiele lat temu. Dzięki niej stworzony został REXX, zapewne jeden z najlepiej brzmiących wzmacniaczy gitarowych. Krampera jest również ojcem filozofii podnoszenia jakości dźwięku, tak by każdy słuchacz odbierał wrażenia dźwiękowe jakby grał na scenie osobiście. Wynikiem tej teorii są pionierskie systemy technologii Super Audio Analogue i najwyższej jakości rozwiązania cyfrowe w produktach KV2.

System KVB 800

System KVB koncentruje się wokół KVB 800. Jest to potężny i bogaty w funkcje wzmacniacz zaprojektowany specjalnie dla wzmocnienia instrumentów basowych.

Zapewnia niewiarygodną dynamikę, łącząc jedną z najlepszych na świecie analogowych układów Audio z wysoką sprawnością, dając bezprecedensową definicję jakości i precyzji.

Dzięki tej rewolucyjnej konstrukcji KVB 800 zapewnia doskonałą akustyczną jakość i wysoką wydajność w eleganckiej, kompaktowej i lekkiej obudowie.

W skład systemu wchodzi wzmacniacz KVB 800 oraz kolumny o oznaczeniach B1, B1B i B1T.


 

Katalog Produktów