Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent

Nowy sprzęt JTS w ofercie Arcade Audio.

2010-08-13

 Pobierz broszurę.

NOWOŚĆ !!!

Firma JTS wprowadziła na rynek nowe modele mikrofonów dynamicznych.

Serię SX charakteryzuje poszerzone pasmo przenoszenia i zakres dynamiki, co wpływa na czystszy i bardziej płynny dźwięk. Mikrofony te nadają się zarówno na scenę jak i do studia.

Nowa seria zawiera 2 rodzaje mikrofonów:

CS-4 Automatyczny Mikser Mikrofonowy.

W najnowszej ofercie handlowej firmy JTS możemy znaleźć automatyczny mikser mikrofonowy CS-4. Należy on do produktów współdziałających w ramach automatycznego systemu konferencyjnego. Mikser Cs-4 zapewnia duże udogodnienie w instalacjach audio dowolnej wielkości oraz w różnych kombinacjach. Może pracować w trzech trybach: na jednym kanale bądź jako priorytet któregoś kanału lub na wszystkich aktywnych.

Dodatkowo każde wejście jak i wyjście ma możliwość przełączenia czułości wejścia (mikrofonowe / liniowe), oraz posiada gałkę wzmocnienia (gain). Zasilanie dla mikrofonów pojemnościowych Phantom jest załączane osobno dla każdego kanału.

Doskonałe wykonanie umożliwia efektywne wykorzystanie miksera w obiektach, gdzie znajdują się multi-mikrofonowe instalacje np. sale konferencyjne, kościoły, sale lekcyjne itp.

GC-100 / GC-100L

JTS oferuje nowe kable do podłączenia gitary elektrycznej i basowej z systemem bezprzewodowym (PT-950 / PT-850) o długości 100 cm. Do wyboru mamy:

  • jack prosty (GC-100)
  • jack kątowy (GC-100L)

Cx-500 – Miniaturowy mikrofon instrumentalny.

CX-500 oferuje bardzo czysty potrafiący oddać wszystkie szczegóły dźwięk, zachowując przy tym naturalną barwę instrumentu. Mikrofon idealnie sprawdzi się z instrumentami akustycznymi np. skrzypce, wiolonczela, gitara akustyczna oraz wielu innych. Bardzo łatwy montaż mikrofonu, umożliwia zainstalowanie go w odpowiednim miejscu dla każdego instrumentu.

MA-500 – Adapter zasilania Phantom

Nowy adapter zasilania napięcia Phantom przeznaczony jest do pracy z mikrofonami bezprzewodowymi. Produkt umożliwia podanie zasilania Phantom na miniaturowe mikrofony pojemnościowe.

Ma-500 współpracuje z serią mikrofonów CM i z częścią serii CX z wyjściem mini XLR. MA-500 może być zasilany przez PS-1 albo napięciem 12V / 48V z innych urządzeń.

KA-10 System bezprzewodowy do kamery.

System umożliwia podłączenie miniaturowego mikrofonu krawatowego CM-201 bezprzewodowo do kamery. Do podłączenia odbiornika z kamerą mamy do wyboru kabel zakończony wtykiem XLR lub mini jack. System jest przeznaczony zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Litowy akumulator umożliwia ciągłą pracę przez 14 godzin. Dzięki możliwości wyboru 16 kanałów UHF PLL jednocześnie może pracować kilka systemów.

KA-10 system obejmuje:


 

Katalog Produktów