Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Jesteś w: Strona Główna | Orange

Orange DIVO OV2

Produkt wycofany z produkcji

System zarządzający prądem spoczynkowym lamp elektronowych wzmacniaczy w klasie A/B.

Nie płać więcej za ustawianie prądu spoczynkowego lamp mocy swojego wzmacniacza. Teraz umożliwi Ci to DIVO OV2 z technologią TubeSync.

DIVO OV2 - Dynamic Intelligent Valve Optimization -  automatycznie reguluje prąd spoczynkowy (BIAS) lamp mocy Twojego wzmacniacza by wyciągnąć z nich ich pełny potencjał. Cały czas monitoruje osiągi wzmacniacza i w razie awarii lampy izoluje tę wadliwą, nadal pracując - z połową mocy, dopóki lampy nie zostaną wymienione. Eksperymentuj z różnymi lampami w każdym slocie wzmacniacza bez jego modyfikacji. Co najważniejsze DIVO nawet wydłuża żywotność Twoich lamp mocy! Nigdy więcej nie padną na scenie.

DIVO OV2 mieści się w małej aluminiowej obudowie, którą można zamocować do wzmacniacza za pomocą uchwytów lub zgodnie ze standardem przemysłowym Velcro.

Raz ustawiony DIVO OV2 ciągle dokonuje mikro regulacji biasu z osobna dla każdej lampy, utrzymując pracę wzmacniacza w szczytowej formie. Oznacza to że można pracować z dowolną kombinacją lamp mocy w standardzie octal, jak Ci się spodoba, chociaż pary takie jak 6L6 czy EL34 sprawdzają się najlepiej.

Przy braku sygnału audio OV2 automatycznie obniża prąd spoczynkowy edukując zużycie lamp, i natychmiast jest zwiększany po pojawieniu się sygnału audio.

W przypadku awarii, algorytm wyłącza automatycznie daną parę, i zapamiętuje która lampa jest uszkodzona. Wyświetla to diodą ostrzegającą na obudowie, oraz komunikatem w oprogramowaniu, zachowując informację ile godzin wzmacniacz pracował, z sygnałem audio i bez.

Gniazdo Jack służy do podłączenia standardowego przełącznika nożnego, umożliwiając przełączanie wzmacniacza z pełnej mocy na pół mocy, co więcej funkcja 'share to wear' zapamiętuje która para lamp była ostatnio włączona i następnym razem wybiera drugą, utrzymując sprawność lamp tak długo jak to możliwe. W przypadku użycia dwóch różnych pra lamp jak np 6L6 i EL34 można tej funkcji użyć jako opcji brzmieniowej, przełączając się pomiędzy parami.

Kit DIVO do samodzielnego montażu współpracuje z większością wzmacniaczy klasy A/B z stałym prądem spoczynkowym z gniazdami typu octal. jednak przed zakupem prosimy o kontakt z supportem info@omec.com, żeby uzyskać więcej informacji o kompatybilności Twojego wzmacniacza.

Do DIVO OV2 dołączony jest całkowicie bez dodatkowych opłat interfejs użytkownika umożliwiający własną konfigurację Twojego wzmacniacza.

Wersja DIVO OV2 przeznaczona jest do wzmacniaczy z jedną parą lamp mocy.

Parametry

Rodzaj podstawekOctal
Liczba obsługiwanych lamp2

Tagi

DIVO OV2

Katalog Produktów