Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Producent
Jesteś w: Strona Główna | Art

Art SplitCom Pro

Produkt wycofany z produkcji

Spliter jednokanałowy

SplitComPro to urządzenie którym można rozdzielić sygnał mikrofonowy, ale również połączyć dwa mikrofony do jednej linii.

Spliter: SplitComPro udostępnia jedno bezpośrednie i jedno izolowane wyjście przy jednym wejściu mikrofonowym. Idealnie sprawdza się na deskach scenicznych do rozdzielenia sygnału pomiędzy konsolą frontową a konsolą monitorową czy urządzeniem rejestrującym. Wyjście Main Mic Output przepuszcza napięcie Phantom do mikrofonu pojemnościowego podłączonego do wejścia Main Mic Input. Wyjście Isolated Mic Output jest izolowane galwanicznie i nie przepuszcza napięcia Phantom.

Combiner: SplitComPro udostępnia jedno wyjście, przy dwóch sygnałach mikrofonowych. Przełącznikiem Phase można odwrócić fazę wejścia Isolated Mic Input. Jest niezastąpionym urządzeniem przy omikrofonowaniu instrumentów perkusyjnych, chóru, mównicy, czy wzmacniaczy instrumentalnych. Zasilanie Phantom jest przepuszczane tylko na indywidualnych kanałach (Main i Isolated) z wejścia na wyjście, a sam sygnał Audio jest przepuszczany pomiędzy oboma kanałami. (Czyli jest na wszystkich wejściach i wyjściach)

Cechy:
• Niskie zniekształcenia przy bardzo szerokim zakresie przenoszonego pasma,
• Dwie funkcje w jednym urządzeniu. Spliter i/lub Combiner,
• Przełącznik fazy pomiędzy kanałami,
• Izolacja galwaniczna pomiędzy Kanałami,
• Przełącznik odcięcia masy do redukcji brumu.

Parametry

ZasilanieUrządzenie pasywne
Złącza wyjścioweXLR
Złącza wejścioweXLR
Odcięcie uziemieniaTak
Przełącznik fazyTak
Ilość kanałów2

Katalogi

Tagi

splitcom

Katalog Produktów